Xiaomi A22i skærm - LED baglys - 22" - VA
Full HD 1920x1080 ved 75Hz
Produktdatablad
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
1.006,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
976,-
DKK
(780,80 ekskl. moms)
Skærm inkl. arm beslag
=
1.136,-
DKK
(908,80 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 54,5 cm (21.4") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| HD-type | Fuld HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LED |
| Paneltype | IPS |
| LED-baggrundsbelysning | Ja |
| Berøringsskærm | Ingen |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 250 cd/m² |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 3000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 75 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
| Standard for farveskala | sRGB |
| sRGB-dækning (typisk) | 99% |
Præstation
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Ingen |
| Indbygget kamera | Ingen |
Design
| Markedspositionering | Kontor |
| Produktfarve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Ingen |
| Antal VGA-porte (D-sub) | 1 |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | 1 |
| HDMI-version | 1.4 |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | E |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 15 kWh |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 80% |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 165 mm |
| Dybde (med stativ) | 493 mm |
| Højde (med stativ) | 376 mm |
| Vægt (med stativ) | 2,2 kg |
Emballage indhold
| Stativ inkluderet | Ja |