Produkt nr: 35BN77CP-B.AEU
EAN: 8806087975024
Varenummer: F23397267
billigst-pricerunner
LG UltraWide 35BN77CP-B skærm &#45 LED baglys &#45 35" &#45 AMD FreeSync &#45 VA &#45 5ms
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 35BN77CP-B.AEU
EAN: 8806087975024
Varenummer: F23397267
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(2.144,00 ekskl. moms)
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 35BN77CP-B.AEU
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Rengøringsspray til skærmen
=
Display
Skærm diagonal 35"
Skærmopløsning 3440 x 1440 pixel
HD-type Quad HD
Naturligt aspektforhold 21:9
Skærmteknologi LED
Paneltype VA
Type af baggrundslys LED
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (spidsbelastning) 300 cd/m²
Responstid 5 ms
Skærmoverflade Mat
Antirefleksskærm Ja
Skærm form Kurvet
Understøttede grafikopløsninger 3440 x 1440
Understøttede videotilstande 1440p
Billedformat 21:9
Kontrastforhold (typisk) 2500:1
Maksimal opdateringshastighed 100 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 16.7 millioner farver
Pixel pitch 0,238 x 0,24 mm
Skærm diagonal (metrisk) 88.9 cm
High Dynamic Range (HDR) understøttet Ja
HDR-teknologi (High Dynamic Range) High Dynamic Range 10 (HDR10)
Præstation
NVIDIA G-SYNC Nej
AMD FreeSync Ja
AMD FreeSync-type FreeSync
Flimmerfri teknologi Ja
Spiltilstand Ja
Multimedie
Antal højttalere 2
Indbyggede højttaler(e) Ja
Indbygget kamera Nej
Design
Produktfarve Sort
Rammeløst design Ja
Farve Sort
Porte & Grænseflader
Indbygget USB-hub Nej
Antal USB type-C downstream-porte Ja
HDMI Ja
Antal HDMI-porte 2
Antal DisplayPorts Ja
DisplayPort-version 1.4
Udgang til hovedtelefoner Nej
Ergonomisk
Højdejustering Ja
Drejelig Ja
Drejevinkel område 45 - 45°
Hældningsindstilling Ja
Hældningsvinkelområde 35 - 5°
Skærmvisning (OSD) Ja
OSD-sprog Tysk, Engelsk, Spansk, Estisk, Finsk, Fransk, Koreansk, Polsk, Portugisisk
Antal OSD sprog 16
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) G
Energieffektivitetsklasse (HDR) G
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 34 kWh
Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer 44 kWh
Strømforbrug (typisk) 45 W
Strømforbrug (standby) 0.5 W
Strømforbrug (gennemsnitlig) 45 W
Strømforbrug (slukket) 0.3 W
Vekselstrømsindgangsspænding 220 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50/60 Hz
Energieffektivitetsskala A til G
Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) 1411003
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 831.6 mm
Dybde (med stativ) 252.9 mm
Højde (med stativ) 622.8 mm
Vægt (med stativ) 10 kg
Bredde (uden stativ) 831.6 mm
Dybde (uden stativ) 94.1 mm
Højde (uden stativ) 372.7 mm
Vægt (uden stativ) 6.6 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 1001 mm
Pakkedybde 212 mm
Pakkehøjde 571 mm