LG 34WQ650-W skærm - LED baglys - 34" - AMD FreeSync - IPS - 5ms,1ms
UWFHD 2560x1080 ved 100Hz
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 34WQ650-W
EAN: 8806091618702
Varenummer: F23219496
billigst-pricerunner
LG 34WQ650-W skærm &#45 LED baglys &#45 34" &#45 AMD FreeSync &#45 IPS &#45 5ms,1ms
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 34WQ650-W
EAN: 8806091618702
Varenummer: F23219496
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(1.996,80 ekskl. moms)
Produkt nr: 34WQ650-W
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Immersivt Billedkvalitet og Problemfri Ydelse: LG 34WQ650-W skærm
Med IPS teknologi leverer skærmen levende farver og bred betragtningsvinkel, så du kan nyde krystalklare billeder uanset hvor du sidder. Oplev film, spil og arbejde i høj kvalitet med UWFHD 2560x1080 opløsning ved 100Hz opdateringshastighed.
Rengøringsspray til skærmen
=
Skærm inkl. arm beslag
Display
Skærm diagonal 34"
Skærmopløsning 2560 x 1080 pixel
HD-type WFHD
Naturligt aspektforhold 21:9
Skærmteknologi LCD
Paneltype IPS
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (typisk) 400 cd/m²
Responstid 5 ms
Antirefleksskærm Ja
Skærm form Flad
Kontrastforhold (typisk) 700:1
Maksimal opdateringshastighed 100 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 16.7 millioner farver
Pixel pitch 0,312 x 0,31 mm
Skærm diagonal (metrisk) 86.6 cm
High Dynamic Range (HDR) understøttet Ja
HDR-teknologi (High Dynamic Range) High Dynamic Range 10 (HDR10)
Standard for farveskala sRGB
sRGB-dækning (typisk) 99%
Præstation
NVIDIA G-SYNC Nej
AMD FreeSync Ja
Flimmerfri teknologi Ja
Multimedie
Antal højttalere 2
Udgangseffekt (RMS) 14 W
Indbyggede højttaler(e) Ja
Indbygget kamera Ja
Design
Markedspositionering Hjem
Produktfarve Sølv, Hvid
Farve Sølv
Porte & Grænseflader
Indbygget USB-hub Nej
USB upstream port type USB Type-C
Antal upstream-porte Ja
HDMI Ja
Antal HDMI-porte 2
Antal DisplayPorts Ja
Udgang til hovedtelefoner Ja
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Højdejustering Ja
Hældningsindstilling Ja
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) F
Energieffektivitetsklasse (HDR) G
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 31 kWh
Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer 41 kWh
Strømforbrug (typisk) 35 W
Strømforbrug (maks.) 39 W
Strømforbrug (slukket) 0.3 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50 - 60 Hz
Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) 1158052
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 816.5 mm
Dybde (med stativ) 260 mm
Højde (med stativ) 568.3 mm
Vægt (med stativ) 7.9 kg
Bredde (uden stativ) 816.5 mm
Dybde (uden stativ) 45.5 mm
Højde (uden stativ) 365.3 mm
Vægt (uden stativ) 6 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 940 mm
Pakkedybde 219 mm
Pakkehøjde 516 mm