LC Power LC-M49-DFHD-144-C-Q skærm - Kantbelyst LED - 49" - VA - 6ms
DFHD 3840x1080
Producent: LC Power
Produkt nr: LC-M49-DFHD-144-C-Q
EAN: 4260070129605
Varenummer: F22030041
billigst-pricerunner
LC Power LC-M49-DFHD-144-C-Q skærm &#45 Kantbelyst LED &#45 49" &#45 VA &#45 6ms
Producent: LC Power
EAN: 4260070129605
Varenummer: F22030041
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(3.846,40 ekskl. moms)
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
LC Power LC-M49-DFHD-144-C-Q Skærm - 49\" Kantbelyst LED med VA-panel og 144Hz opdateringsfrekvens
Med en opdateringsfrekvens på 144Hz og en reaktionstid på 6ms, vil skærmen give dig en jævn og responsiv oplevelse, når du spiller dine yndlingsspil eller ser dine yndlingsfilm. Det betyder også, at du vil have en fordel i konkurrencepræget gaming, siden du vil kunne reagere hurtigere på dine modstandere.
Køb den nu og få den bedste billedoplevelse, du nogensinde har haft.
Rengøringsspray til skærmen
=
Skærm inkl. arm beslag
Display
Skærm diagonal 124,5 cm (49")
Skærmopløsning 3840 x 1080 pixel
HD-type UltraWide Full HD
Naturligt aspektforhold 32:9
Skærmteknologi QLED
Paneltype VA
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (typisk) 350 cd/m²
Responstid 6 ms
Antirefleksskærm Ja
Skærm form Kurvet
Bedømmelse af skærmkrumning 1800R
Billedformat 32:9
Kontrastforhold (typisk) 3000:1
Maksimal opdateringshastighed 144 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 16.7 millioner farver
Pixel pitch 0,1038 x 0,3114 mm
HDR-teknologi (High Dynamic Range) High Dynamic Range (HDR) 400
Standard for farveskala DCI-P3
sRGB-dækning (typisk) 100%
NTSC-dækning (typisk) 100%
Adobe RGB dækning 95%
Præstation
Understøttelse af VESA Adaptive Sync Ja
Flimmerfri teknologi Ja
Lav Blue Light teknologi Ja
Multimedie
Indbyggede højttaler(e) Nej
Design
Markedspositionering Spil
Produktfarve Sort
Porte & Grænseflader
Indbygget USB-hub Nej
HDMI Ja
Antal HDMI-porte 3
HDMI-version 1.4/2.0
Antal DisplayPorts Ja
DisplayPort-version 1.2
Lydudgang Ja
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 75 x 75 mm
Højdejustering Ja
Hældningsindstilling Ja
Hældningsvinkelområde -5 - 15°
Billede-i-billede Ja
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) F
Energieffektivitetsklasse (HDR) G
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 44 kWh
Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer 68 kWh
Strømforbrug (standby) 0,5 W
Strømforbrug (slukket) 0,3 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50 - 60 Hz
Indgangsstrøm 2 A
Strømforsyningstype Intern
Energieffektivitetsskala A til G
Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) 713613
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 1199 mm
Dybde (med stativ) 240 mm
Højde (med stativ) 466 mm
Bredde (uden stativ) 1199 mm
Dybde (uden stativ) 160 mm
Højde (uden stativ) 376 mm
Vægt (uden stativ) 11,4 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 1336 mm
Pakkedybde 222 mm
Pakkehøjde 528 mm