LC Power LC-M34-UWQHD-100-C-V3 skærm - Kantbelyst LED - 34" - VESA Adaptive-Sync - VA - 6ms
UWQHD 3440x1440 ved 100Hz
Producent: LC Power
Produkt nr: LC-M34-UWQHD-100-C-V3
EAN: 4260070129872
Varenummer: F22843447
billigst-pricerunner
LC Power LC-M34-UWQHD-100-C-V3 skærm &#45 Kantbelyst LED &#45 34" &#45 VESA Adaptive-Sync &#45 VA &#45 6ms
Producent: LC Power
EAN: 4260070129872
Varenummer: F22843447
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(2.384,00 ekskl. moms)
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Køb LC Power LC-M34-UWQHD-100-C-V3 skærmen og få en fordybende spiloplevelse
Med VESA Adaptive-Sync bliver billedene sømløst vist uden at skærmhakninger forstyrrer dit spil. LC Power LC-M34-UWQHD-100-C-V3 skærmen byder på 100Hz opdateringshastighed og en responstid på 6ms, hvilket garanterer hurtig og præcis ydeevne i spillet. Du vil have en fordel over dine modstandere med denne skærm.
Få fat i din LC Power LC-M34-UWQHD-100-C-V3 skærm i dag og spil med fordel i lange timer!
Display
Skærm diagonal 86,4 cm (34")
Skærmopløsning 3440 x 1440 pixel
HD-type UltraWide Quad HD
Naturligt aspektforhold 21:9
Skærmteknologi LCD
Paneltype VA
Type af baggrundslys Kant LED
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (typisk) 300 cd/m²
Responstid 6 ms
Antirefleksskærm Ja
Skærm form Kurvet
Bedømmelse af skærmkrumning 1500R
Kontrastforhold (typisk) 3000:1
Kontrastforhold (dynamisk) 1000000:1
Maksimal opdateringshastighed 100 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 16.7 millioner farver
Pixel pitch 0,07725 x 0,23175 mm
Skærm diagonal (metrisk) 86,36 cm
Standard for farveskala DCI-P3
Farveområde 85%
sRGB-dækning (typisk) 99%
NTSC-dækning (typisk) 85%
Adobe RGB dækning 84%
Præstation
Understøttelse af VESA Adaptive Sync Ja
Flimmerfri teknologi Ja
Lav Blue Light teknologi Ja
Spiltilstand Ja
Multimedie
Indbyggede højttaler(e) Nej
Indbygget kamera Nej
Design
Markedspositionering Spil
Produktfarve Hvid
Farve Sølv
Porte & Grænseflader
DVI-port Nej
HDMI Ja
Antal HDMI-porte 3
HDMI-version 1.4/2.0
Antal DisplayPorts Ja
DisplayPort-version 1.2
Lydindgang Nej
Lydudgang Ja
Udgang til hovedtelefoner Ja
Udgange til hovedtelefoner Ja
Tilslutning af hovedtelefoner 3,5 mm
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 75 x 75 mm
Hældningsindstilling Ja
Hældningsvinkelområde 3 - 15°
Billede-i-billede Ja
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) F
Energieffektivitetsklasse (HDR) Ikke tilgængelig
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 30,6 kWh
Strømforbrug (standby) 0,2 W
Strømforbrug (slukket) 0,1 W
Strømforsyningstype Intern
Energieffektivitetsskala A til G
Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) 1191758
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 809 mm
Dybde (med stativ) 226 mm
Højde (med stativ) 455 mm
Bredde (uden stativ) 809 mm
Dybde (uden stativ) 124 mm
Højde (uden stativ) 344 mm
Vægt (uden stativ) 7,02 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 902 mm
Pakkedybde 177 mm
Pakkehøjde 480 mm