ALOGIC Clarity 27F34KCPD skærm - Quantum Dot technology - 27" - IPS
4K 3840x2160 ved 60Hz
Producent: ALOGIC
Produkt nr: 27F34KCPD
EAN: 9350784025364
Varenummer: F22758449
billigst-pricerunner
ALOGIC Clarity 27F34KCPD skærm &#45 Quantum Dot technology &#45 27" &#45 IPS
Producent: ALOGIC
Produkt nr: 27F34KCPD
EAN: 9350784025364
Varenummer: F22758449
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(5.116,00 ekskl. moms)
Produkt nr: 27F34KCPD
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
27\" Skærm med Knivskarp Billedkvalitet til Ultimativ Oplevelse
Med 27\" IPS-skærmen kan du se alt og opleve alt i høj kvalitet og lagfri grafik. Dette betyder, at du kan se og nyde dine yndlingsfilm, spil, TV-programmer og meget mere på en måde, som du aldrig har gjort før. OLED-skærmen på 3840x2160 ved 60Hz giver en levende og imponerende billedkvalitet med et naturligt lys og en perfekt kontrast.
Rengøringsspray til skærmen
=
Display
Skærm diagonal 68,6 cm (27")
Skærmopløsning 3840 x 2160 pixel
HD-type 4K Ultra HD
Naturligt aspektforhold 21:9
Paneltype IPS
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (typisk) 400 cd/m²
Vis lysstyrke (min.) 350 cd/m²
Skærm form Flad
Maksimal opdateringshastighed 60 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
High Dynamic Range (HDR) understøttet Ja
Multimedie
Antal højttalere 2
Udgangseffekt (RMS) 10 W
Indbyggede højttaler(e) Ja
Indbygget kamera Nej
Design
Markedspositionering Forretning
Produktfarve Sølv
Husmateriale Acrylonitrilbutadienstyren, Aluminium, Glas
Farve Sølv
Porte & Grænseflader
Indbygget USB-hub Nej
Antal USB Type-B opstrømsporte Ja
Antal USB Type-C opstrømsporte Ja
Antal USB type-A downstream-porte 2
USB strømforsyning Ja
USB strømforsyning op til 90 W
HDMI Ja
Antal HDMI-porte 2
HDMI-version 2.0
Antal DisplayPorts Ja
DisplayPort-version 1.4
Lydudgang Ja
Udgang til hovedtelefoner Nej
DC-in-stik Ja
Ergonomisk
VESA montering Nej
Højdejustering Ja
Akse Ja
Drejelig Ja
Hældningsindstilling Ja
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) G
Energieffektivitetsklasse (HDR) G
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 32 kWh
Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer 56 kWh
Strømforbrug (standby) 0,5 W
Strømforbrug (maks.) 180 W
Strømforbrug (slukket) 0,3 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50 - 60 Hz
Udgangsspænding for vekselstrømsadapter 19.5 V
Strømforsyningstype Ekstern
Energieffektivitetsskala A til G
Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) 1353518
Vægt & størrelser
Bredde (uden stativ) 624 mm
Dybde (uden stativ) 220 mm
Højde (uden stativ) 565 mm