Series 7 Pro 27 inch QHD
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
4.954,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
4.924,-
DKK
(3.939,20 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 68,6 cm (27") |
| Skærmopløsning | 2560 x 1440 pixel |
| HD-type | Quad HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Paneltype | IPS Black |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 400 cd/m² |
| Responstid | 5 ms |
| Antirefleksskærm | Ja |
| Skærm form | Flad |
| Maksimal opdateringshastighed | 120 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 1,07 milliarder farver |
| Pixel pitch | 0,23 x 0,23 mm |
| Pixeltæthed | 109 ppi |
| Synlig størrelse, horisontal | 59,7 cm |
| Synlig størrelse, vertikal | 33,6 cm |
| Skærm diagonal (metrisk) | 68,6 cm |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet | Ja |
| Tågehastighed | 25% |
| Overfladehårdhed | 3H |
| Farvedybde | 10 Bit |
| sRGB-dækning (typisk) | 100% |
Præstation
| Understøttelse af VESA Adaptive Sync | Ja |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
Multimedie
| Indbygget kamera | Ingen |
Design
| Rammeløst design | Ja |
| Aftageligt stativ | Ja |
| Farve | Sølv, Sort |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Ja |
| HDMI | Ja |
| HDCP | Ja |
Netværk
| Fjernbetjent | Ja |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Slot til kabellås | Ja |
| Højdejustering | Ja |
| Akse | Ja |
| Drejelig | Ja |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Skærmvisning (OSD) | Ja |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | F |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 26 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 42 kWh |
| Strømforsyningstype | Intern |
| Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) | 1887614 |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 5 - 35 °C |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 20 - 80% |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 613,4 mm |
| Dybde (med stativ) | 225,2 mm |
| Højde (med stativ) | 540,5 mm |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 715 mm |
| Pakkedybde | 161 mm |
| Pakkehøjde | 455 mm |
| Pakkevægt | 10,3 kg |
| Pakketype | Kasse |
Emballage indhold
| Stativ inkluderet | Ja |
| Hurtig start guide | Ja |
Andre funktioner
| Oprindelsesland | Kina |
| Højde | 354 mm |
| Vægt | 7 kg |
| Dybde | 74,5 mm |
| Bredde | 613,4 mm |