Samsung WMN-B30FB monteringssæt
Tynd - for LCD TV - fuld bevægelse - sort
Montering
| Maksimal vægtkapacitet | 50 kg |
| Minimal skærmstørrelse kompatibilitet | 2,08 m (82") |
| Antal understøttede skærme | Ja |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 2,16 m (85") |
| Montering interface kompatibilitet (min.) | 600 x 400 mm |
| Montering interface kompatibilitet (maks.) | 600 x 400 mm |
| Panel montering grænseflade | 600 x 400 mm |
| Monteringstype | Væg |
Ergonomisk
| Hældningsindstilling | Ja |
| Drejelig | Ja |
| Drejelig vinkel | 11° |
| Afstand til væggen (maks.) | 1,95 cm |
| Afstand til væggen (min.) | 1,95 cm |
Design
| Produktfarve | Sort |
Emballage indhold
| Hurtig installationsvejledning | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
| Skruemøtrikker inkluderet | Ja |
Vægt & størrelser
| Vægt | 7 kg |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | Ja |
| Pakkebredde | 536 mm |
| Pakkedybde | 536 mm |
| Pakkehøjde | 770 mm |
| Pakkevægt | 8,7 kg |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85299097 |