Samsung S24C364EAU 24" skærm med LED baglys
Full HD 1920x1080
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
1.162,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.132,-
DKK
(905,60 ekskl. moms)
Skærm inkl. arm beslag
=
1.292,-
DKK
(1.033,60 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 24" |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| HD-type | Fuld HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LCD |
| Paneltype | VA |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 250 cd/m² |
| Vis lysstyrke (min.) | 250 cd/m² |
| Responstid | 4 ms |
| Målingstype af responstid | GTG (Gray to Gray) |
| Skærm form | Kurvet |
| Bedømmelse af skærmkrumning | 1800R |
| Understøttede grafikopløsninger | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Kontrastforhold (typisk) | 3000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 75 Hz |
| Optimering af opdateringshastighed | Nej |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 1,67 milliard farver |
| Synlig størrelse, horisontal | 521.4 mm |
| Synlig størrelse, vertikal | 293.28 mm |
| Skærm diagonal (metrisk) | 59 cm |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet | Nej |
| Standard for farveskala | NTSC |
| Farveområde | 72% |
| Kvantepunktsfarveteknologi | Nej |
Præstation
| NVIDIA G-SYNC | Nej |
| AMD FreeSync | Ja |
| AMD FreeSync-type | FreeSync |
| Understøttelse af VESA Adaptive Sync | Nej |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Spiltilstand | Ja |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10 |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Nej |
| ASC (Adaptive Sound Control) | Nej |
| Indbygget kamera | Nej |
Design
| Markedspositionering | Forbruger |
| Produktfarve | Sort |
| Farve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Nej |
| Antal VGA-porte (D-sub) | Ja |
| DVI-port | Nej |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | Ja |
| HDMI-version | 1.4 |
| Lydindgang | Nej |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| HDCP | Ja |
| HDCP-version | 1.4 |
Netværk
| Wi-Fi | Nej |
| Bluetooth | Nej |
| Ethernet LAN | Nej |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 75 x 75 mm |
| Kan monteres på væggen | Ja |
| Højdejustering | Nej |
| Akse | Nej |
| Drejelig | Nej |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | 2 - 22° |
| Billede-i-billede | Nej |
| Sort eQualizer funktion | Nej |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | E |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | Ikke tilgængelig |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 17 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 17 W |
| Strømforbrug (maks.) | 25 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0.3 W |
| Strømforsyningstype | Ekstern |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) | 1421532 |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 10 - 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 80% |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 547.8 mm |
| Dybde (med stativ) | 214 mm |
| Højde (med stativ) | 416.3 mm |
| Vægt (med stativ) | 3.1 kg |
| Bredde (uden stativ) | 547.8 mm |
| Dybde (uden stativ) | 108.2 mm |
| Højde (uden stativ) | 325.6 mm |
| Vægt (uden stativ) | 2.6 kg |
Emballeringsdata
| Stativ type | Enkelt, rundt stativ |
| Pakkebredde | 612 mm |
| Pakkedybde | 390 mm |
| Pakkehøjde | 162 mm |
| Pakkevægt | 48 kg |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | HDMI |
| Fjernbetjening inkluderet | Nej |
| Strømkabellængde | 1.5 m |
Andre funktioner
| Lav inputforsinkelse | Nej |
| TV Plus | Nej |
| Understøttelse af SmartThings-apps | Nej |
| Virker sammen med Samsung Bixby | Nej |
| Tryk visning | Nej |
| Universal guide | Nej |
| Strømforbrug (DPMS) | 0.3 W |
| Billede-for-billede (PbP) | Nej |
| Garantiperiode | 2 År |
| Eco Saving Plus | Ja |
| Grå balance | Nej |
| Arbejdsområde | Nej |
| Trådløs skærm | Nej |
| Billedstørrelse | Ja |
| Daisy kæde | Nej |
| Ansvarsfraskrivelse | Nej |
| Samsung Eye sparetilstand | Ja |
| Fabriksindstilling | Nej |
| Korrektion af ensartethed | Nej |
| Rapport om fabrikskalibreringer | Nej |
| VirtueltAIM-punkt | Nej |
| Anynet + (HDMI-CEC) | Nej |
| Automatisk kildeskift | Nej |
| Adaptivt billede | Nej |
| Off Timer Plus | Nej |