Philips S-line 222S9JML skærm - WLED - 22" - AMD Adaptive-Sync - VA - 4ms
Full HD 1920x1080 ved 75Hz
Rengøringsspray til skærmen
1x
Philips S-line 222S9JML skærm - WLED - 22" - AMD Adaptive-Sync - VA - 4ms
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
=
Philips S-line 222S9JML skærm - WLED - 22" - AMD Adaptive-Sync - VA - 4ms
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
Før
1.315,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.285,-
DKK
(1.028,00 ekskl. moms)
Skærm inkl. arm beslag
1x
Philips S-line 222S9JML skærm - WLED - 22" - AMD Adaptive-Sync - VA - 4ms
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
=
Philips S-line 222S9JML skærm - WLED - 22" - AMD Adaptive-Sync - VA - 4ms
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
1.445,-
DKK
(1.156,00 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 54,6 cm (21.5") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| HD-type | Fuld HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LCD |
| Paneltype | VA |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 250 cd/m² |
| Responstid | 4 ms |
| Antirefleksskærm | Ja |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 3000:1 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 500000000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 75 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
| Pixel pitch | 0,2493 x 0,241 mm |
| Synlig størrelse, horisontal | 52,7 cm |
| Synlig størrelse, vertikal | 29,6 cm |
| Digital horisontal frekvens | 30 - 85 kHz |
| Digital vertikal frekvens | 48 - 75 Hz |
| Skærm diagonal (metrisk) | 54,6 cm |
| DDC/CI | Ja |
| Tågehastighed | 25% |
| Overfladehårdhed | 3H |
| Standard for farveskala | sRGB |
| sRGB-dækning (typisk) | 102% |
| NTSC-dækning (typisk) | 88% |
Præstation
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
Multimedie
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 2 W |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
Design
| Produktfarve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Ja |
| USB-hub-version | 2.0 / 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB upstream port type | USB Type-B |
| Antal USB Type-B opstrømsporte | Ja |
| Antal USB type-A downstream-porte | 4 |
| Antal VGA-porte (D-sub) | Ja |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | Ja |
| HDMI-version | 1.4 |
| Antal DisplayPorts | Ja |
| DisplayPort-version | 1.2 |
| Lydindgang | Ja |
| Lydudgang | Ja |
| HDCP | Ja |
| HDCP-version | 1.4 |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Kan monteres på væggen | Ja |
| Slot til kabellås | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Højdejustering | Ja |
| Justerbar højde (maks.) | 13 cm |
| Akse | Ja |
| Pivot vinkel | 0 - 90° |
| Drejelig | Ja |
| Drejevinkel område | 0 - 180° |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 25° |
| Skærmvisning (OSD) | Ja |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | D |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | Ikke tilgængelig |
| Strømforbrug (typisk) | 13,3 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,3 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 200 - 80% |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 493 mm |
| Dybde (med stativ) | 205 mm |
| Højde (med stativ) | 439 mm |
| Vægt (med stativ) | 4,16 kg |
| Bredde (uden stativ) | 439 mm |
| Dybde (uden stativ) | 49 mm |
| Højde (uden stativ) | 286 mm |
| Vægt (uden stativ) | 2,44 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 690 mm |
| Pakkedybde | 141 mm |
| Pakkehøjde | 420 mm |
| Pakkevægt | 6,73 kg |