Philips 5000 series 50BDL5050D/00 skilte display 127 cm (50") LCD Wi-Fi 600 cd/m² Fuld HD Sort Indbygget processer Android
Producent: Philips
Produkt nr: 50BDL5050D/00
EAN: 8721038102260
Varenummer: F25522016
billigst-pricerunner
Producent: Philips
Produkt nr: 50BDL5050D/00
EAN: 8721038102260
Varenummer: F25522016
På lager - leveringstid: 2-3 hverdage, ved bestilling inden kl. 14.00
(8.980,00 ekskl. moms)
Produkt nr: 50BDL5050D/00
Display
Paneltype VA
Skærm diagonal 127 cm (50")
Skærmteknologi LCD
Skærmopløsning 3840 x 2160 pixel
Skærmens lysstyrke 600 cd/m²
HD-type Fuld HD
Naturligt aspektforhold 16:9
Responstid 8 ms
Kontrastforhold (typisk) 4000:1
Kontrastforhold (dynamisk) 500000:1
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 1,07 milliarder farver
Pixel pitch 0,2854 x 0,2854 mm
Skærm diagonal (metrisk) 125,7 cm
Tågehastighed 25%
Porte & Grænseflader
HDMI-version 2.0
Antal HDMI-porte 2
Antal DisplayPorts Ja
DisplayPort-version 1.4
USB-port Ja
Antal USB-porte Ja
USB version 2.0/3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
USB-stik type Micro-USB B, USB Type-C
Ethernet LAN-porte (RJ-45) Ja
Antal antennestik Ja
RS-232 grænseflade Ja
RS-232C Ja
Fjernbetjening (IR) indgang Ja
Fjernbetjening (IR) udgang Ja
Lyd
Indbyggede højttaler(e) Ja
Antal indbyggede højttalere 2
Udgangseffekt (RMS) 20 W
Design
Produktfarve Sort
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100,200 x 200 mm
Facet bredde (bund) 1,49 cm
Facet bredde (side) 1,49 cm
Facet bredde (øverste) 1,49 cm
Præstation
Antal OSD sprog 18
Skærmvisning (OSD) Ja
Gennemsnitstid mellem fejl (MTBF) 50000 t
Strømstyring
Strømforbrug (typisk) 33 W
Energieffektivitetsklasse (SDR) F
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50/60 Hz
Computersystem
Computersystem Ja
Computersystem type System på chip (SoC)
Indbygget processer Ja
Processorproducent ARM
Processormodel A53
Processorkerner 8
Intern hukommelse 4 GB
On-board grafikkort, model Mali-G52 MC3
Intern lagerkapacitet 32 GB
Operativsystem installeret Android
Version af operativsystem 14
Understøttede videoformater AVI, H.263, H.264, H.265, MP4, MPEG, MPEG4, VP8, WEBM
Understøttede lydformater AAC, HEAAC / MPEG
Understøttede billedformater BMP, JPEG, PNG
Vægt & størrelser
Skærmbredde 726,5 mm
Skærm, dybde 65,1 mm
Skærm, højde 245,4 mm
Skærm, vægt 5,7 kg
Emballage indhold
Kabler inkluderet Vekselstrøm, IR sensor, RS-232
Driftsbetingelser
Driftstemperatur (T-T) 0 - 40 °C
Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) 20 - 80%
Opbevaringstemperatur (T-T) -20 - 60 °C
Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) 5 - 95%