Philips 5000 series 32BDL5050D/00 skilte display 81,3 cm (32") LCD Wi-Fi 500 cd/m² Fuld HD Indbygget processer Android
Producent: Philips
Produkt nr: 32BDL5050D/00
EAN: 8721038102246
Varenummer: F25522015
billigst-pricerunner
Producent: Philips
Produkt nr: 32BDL5050D/00
EAN: 8721038102246
Varenummer: F25522015
På lager - leveringstid: 2-3 hverdage, ved bestilling inden kl. 14.00
(6.255,20 ekskl. moms)
Produkt nr: 32BDL5050D/00
Display
Paneltype ADS
Skærm diagonal 81,3 cm (32")
Skærmteknologi LCD
Skærmopløsning 1920 x 1080 pixel
Skærmens lysstyrke 500 cd/m²
HD-type Fuld HD
Naturligt aspektforhold 16:9
Responstid 8 ms
Kontrastforhold (typisk) 1200:1
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 16.7 millioner farver
Pixel pitch 0,36375 x 0,36375 mm
Skærm diagonal (metrisk) 80,01 cm
Tågehastighed 25%
Porte & Grænseflader
HDMI-version 2.0
Antal HDMI-porte 2
Antal DisplayPorts Ja
DisplayPort-version 1.4
USB-port Ja
Antal USB-porte Ja
USB version 2.0/3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
USB-stik type Micro-USB B, USB Type-C
Ethernet LAN-porte (RJ-45) Ja
Antal antennestik Ja
RS-232 grænseflade Ja
Antal indbyggede højttalere 2
Udgangseffekt (RMS) 20 W
Design
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100,200 x 200 mm
Facet bredde (bund) 1,72 cm
Facet bredde (side) 1,19 cm
Facet bredde (øverste) 1,19 cm
Præstation
Skærmvisning (OSD) Ja
Antal OSD sprog 18
Gennemsnitstid mellem fejl (MTBF) 50000 t
Strømstyring
Strømforbrug (typisk) 33 W
Energieffektivitetsklasse (SDR) F
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50/60 Hz
Computersystem
Computersystem Ja
Computersystem type System på chip (SoC)
Indbygget processer Ja
Processorproducent ARM
Processormodel A53
Processorkerner 8
Intern hukommelse 4 GB
On-board grafikkort, model Mali-G52 MC3
Intern lagerkapacitet 32 GB
Operativsystem installeret Android
Version af operativsystem 14
Understøttede videoformater AVI, H.263, H.264, H.265, MP4, MPEG, MPEG4, VP8, WEBM
Understøttede lydformater AAC, HEAAC / MPEG
Understøttede billedformater BMP, JPEG, PNG
Vægt & størrelser
Skærmbredde 726,5 mm
Skærm, dybde 65,1 mm
Skærm, højde 245,4 mm
Skærm, vægt 5,7 kg
Emballage indhold
Kabler inkluderet Vekselstrøm, IR sensor, RS-232
Driftsbetingelser
Driftstemperatur (T-T) 0 - 40 °C
Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) 20 - 80%
Opbevaringstemperatur (T-T) -20 - 60 °C
Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) 5 - 95%