Philips 4050 series 55BDL4050Q/00 skilte display Digital fladpaneldisplay 139,7 cm (55") 500 cd/m² 4K Ultra HD Sort Indbygget processer Android 10
Producent: Philips
Produkt nr: 55BDL4050Q/00
EAN: 8721038101737
Varenummer: F25401656
billigst-pricerunner
Producent: Philips
Produkt nr: 55BDL4050Q/00
EAN: 8721038101737
Varenummer: F25401656
På lager - leveringstid: 2-3 hverdage, ved bestilling inden kl. 14.00
(8.659,20 ekskl. moms)
Produkt nr: 55BDL4050Q/00
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Display
Paneltype VA
Skærm diagonal 55"
Skærmopløsning 3840 x 2160 pixel
Skærmens lysstyrke 500 cd/m²
HD-type 4K Ultra HD
Naturligt aspektforhold 16:9
Responstid 9 ms
Kontrastforhold (typisk) 5000:1
Kontrastforhold (dynamisk) 500000:1
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 1,07 milliarder farver
Pixel pitch 0,315 x 0,315 mm
Skærm diagonal (metrisk) 138.7 cm
Oprindelig opdateringshastighed 60 Hz
Tågehastighed 25%
Porte & Grænseflader
Antal HDMI-porte 2
HDMI-version 2.0
DVI-port Ja
Antal DVI-I-porte Ja
USB-port Ja
Antal USB-porte 3
USB version 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Ethernet LAN-porte (RJ-45) Ja
Lyd (L, R) indgang Ja
Lyd (L, R) udgang Ja
RS-232C Ja
Indbygget kortlæser Ja
Kompatible hukommelseskort MicroSD (TransFlash)
Lyd
Indbyggede højttaler(e) Ja
Antal indbyggede højttalere 2
Udgangseffekt (RMS) 20 W
Design
Produktdesign Digital fladpaneldisplay
Understøttet placering Indendørs
Orientering Horisontal/vertikal
Produktfarve Sort
Skærm form Flad
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 400 x 400 mm
Facet bredde (bund) 13.9 mm
Facet bredde (side) 13.9 mm
Facet bredde (øverste) 13.9 mm
Præstation
Skærmvisning (OSD) Ja
Gennemsnitstid mellem fejl (MTBF) 833.33 t
Strømstyring
Strømforbrug (standby) 0.5 W
Energieffektivitetsklasse (SDR) E
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50/60 Hz
Computersystem
Indbygget processer Ja
Processorproducent ARM
Processorserie ARM Cortex
Processormodel A55
Intern hukommelse 3 GB
On-board grafikkort, model ARM Mali-G52
Intern lagerkapacitet 16 GB
Operativsystem installeret Android 10
Understøttede videoformater H.263, H.264, H.265, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VP9
Understøttede lydformater AAC, HE-AAC, MPEG
Understøttede billedformater BMP, JPEG, PNG, WEBP
Vægt & størrelser
Skærmbredde 1241.8 mm
Skærm, dybde 63.6 mm
Skærm, højde 712.6 mm
Skærm, vægt 17.2 kg
Emballage indhold
Fjernbetjening inkluderet Ja
Batterier inkluderet Ja
Kabler inkluderet Strøm, RS-232
Driftsbetingelser
Driftstemperatur (T-T) 0 - 40 °C
Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) 20 - 80%
Opbevaringstemperatur (T-T) -20 - 60 °C
Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) 5 - 95%