Viewsonic VX Series VX2779A-HD-PRO computerskærm 68,6 cm (27") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LED Sort
Rengøringsspray til skærmen
1x
Viewsonic VX Series VX2779A-HD-PRO computerskærm 68,6 cm (27") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LED Sort
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
=
Viewsonic VX Series VX2779A-HD-PRO computerskærm 68,6 cm (27") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LED Sort
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
Før
1.602,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.572,-
DKK
(1.257,60 ekskl. moms)
Skærm inkl. arm beslag
1x
Viewsonic VX Series VX2779A-HD-PRO computerskærm 68,6 cm (27") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LED Sort
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
=
Viewsonic VX Series VX2779A-HD-PRO computerskærm 68,6 cm (27") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LED Sort
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
1.732,-
DKK
(1.385,60 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 68,6 cm (27") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| HD-type | Fuld HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LED |
| Paneltype | IPS |
| Berøringsskærm | Nej |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 250 cd/m² |
| Responstid | Ja |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 80000000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 240 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
| Pixel pitch | 0,311 x 0,311 mm |
| Horisontal scanningsområde | 30 - 268 kHz |
| Vertikalt scanningsområde | 48 - 240 Hz |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet | Ja |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Overfladehårdhed | 3H |
| Farvedybde | 8 Bit |
| sRGB-dækning (typisk) | 104% |
| NTSC-dækning (typisk) | 72% |
Præstation
| AMD FreeSync | Ja |
| AMD FreeSync-type | FreeSync |
Design
| Markedspositionering | Spil |
| Produktfarve | Sort |
Porte & Grænseflader
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | 2 |
| HDMI-version | 1.4 |
| Antal DisplayPorts | Ja |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Slot til kabellås | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 20° |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | E |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 20 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 28 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 30 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (maks.) | 34 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Strømforsyningstype | Ekstern |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 90% |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 615 mm |
| Dybde (med stativ) | 181,5 mm |
| Højde (med stativ) | 453,8 mm |
| Vægt (med stativ) | 4,1 kg |
| Bredde (uden stativ) | 615 mm |
| Dybde (uden stativ) | 46 mm |
| Højde (uden stativ) | 363,8 mm |
| Vægt (uden stativ) | 3,7 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 680 mm |
| Pakkedybde | 135 mm |
| Pakkehøjde | 460 mm |
| Pakkevægt | 5,5 kg |
| Pakketype | Kasse |
Bæredygtighed
| Bæredygtighedscertifikater | ErP |
Andre funktioner
| Compliance-certifikater | BSMI, CE, EAC, REACH, RoHS, WEEE |
| Vægt | 4,1 kg |
Logistik data
| Pallens bruttobredde | 120 cm |
| Pallens bruttolængde | 100 cm |
| Pallens bruttohøjde | 196 cm |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | Ja |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 8528521000 |