Viewsonic VG Series VG2709U-2K computerskærm 68,6 cm (27") 2560 x 1440 pixel Quad HD LED Sort
Rengøringsspray til skærmen
1x
Viewsonic VG Series VG2709U-2K computerskærm 68,6 cm (27") 2560 x 1440 pixel Quad HD LED Sort
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
=
Viewsonic VG Series VG2709U-2K computerskærm 68,6 cm (27") 2560 x 1440 pixel Quad HD LED Sort
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
Før
3.070,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
3.040,-
DKK
(2.432,00 ekskl. moms)
Skærm inkl. arm beslag
1x
Viewsonic VG Series VG2709U-2K computerskærm 68,6 cm (27") 2560 x 1440 pixel Quad HD LED Sort
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
=
Viewsonic VG Series VG2709U-2K computerskærm 68,6 cm (27") 2560 x 1440 pixel Quad HD LED Sort
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
3.200,-
DKK
(2.560,00 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 27" |
| Skærmopløsning | 2560 x 1440 pixel |
| HD-type | Quad HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LED |
| Paneltype | IPS |
| LED-baggrundsbelysning | Ja |
| Berøringsskærm | Nej |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 350 cd/m² |
| Responstid | 4 ms |
| Antirefleksskærm | Ja |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 50000000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 100 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
| Pixel pitch | 0,233 x 0,233 mm |
| Skærm diagonal (metrisk) | 69 cm |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet | Ja |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Overfladehårdhed | 3H |
| Farvedybde | 8 Bit |
| sRGB-dækning (typisk) | 104% |
| NTSC-dækning (typisk) | 76% |
Præstation
| Flimmerfri teknologi | Ja |
Multimedie
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 5 W |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Indbygget kamera | Nej |
Design
| Markedspositionering | Kontor |
| Produktfarve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Ja |
| USB-hub-version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB upstream port type | USB Type-B, USB Type-C |
| Antal upstream-porte | 2 |
| Antal USB type-A downstream-porte | 2 |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | Ja |
| HDMI-version | 2.0 |
| Antal DisplayPorts | Ja |
| Antal DisplayPort-udgange | Ja |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| Udgange til hovedtelefoner | Ja |
| Tilslutning af hovedtelefoner | 3,5 mm |
| HDCP | Ja |
| HDCP-version | 2.2 |
Netværk
| Ethernet LAN | Ja |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Kan monteres på væggen | Ja |
| Slot til kabellås | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Højdejustering | Ja |
| Justerbar højde (maks.) | 130 mm |
| Akse | Ja |
| Pivot vinkel | -90 - 90° |
| Drejelig | Ja |
| Drejevinkel område | 0 - 360° |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -3,5 - 28° |
| Plug and play | Ja |
| LED-indikatorer | Ja |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | F |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | F |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 22 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 26 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 22.3 W |
| Strømforbrug (standby) | 0.5 W |
| Strømforbrug (maks.) | 36 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Strømforsyningstype | Intern |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 90% |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 613.8 mm |
| Dybde (med stativ) | 233.29 mm |
| Højde (med stativ) | 538 mm |
| Vægt (med stativ) | 6.7 kg |
| Bredde (uden stativ) | 613.8 mm |
| Dybde (uden stativ) | 51 mm |
| Højde (uden stativ) | 365.8 mm |
| Vægt (uden stativ) | 4.4 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 775 mm |
| Pakkedybde | 140 mm |
| Pakkehøjde | 465 mm |
| Pakkevægt | 8.1 kg |
Emballage indhold
| Stativ inkluderet | Ja |
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm |
| Brugervejledning | Ja |