TERRA 3030222 computerskærm 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LCD Hvid
Produktdatablad
Rengøringsspray til skærmen
1x
TERRA 3030222 computerskærm 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LCD Hvid
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
=
TERRA 3030222 computerskærm 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LCD Hvid
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
Før
1.884,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.854,-
DKK
(1.483,20 ekskl. moms)
Skærm inkl. arm beslag
1x
TERRA 3030222 computerskærm 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LCD Hvid
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
=
TERRA 3030222 computerskærm 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LCD Hvid
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
2.014,-
DKK
(1.611,20 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 60,5 cm (23.8") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| HD-type | Fuld HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LCD |
| Paneltype | IPS |
| LED-baggrundsbelysning | Ja |
| Berøringsskærm | Ingen |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 250 cd/m² |
| Responstid | 5 ms |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 30000000:1 |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
| Pixel pitch | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Skærm diagonal (metrisk) | 60,5 cm |
| DDC/CI | Ja |
Præstation
| Flimmerfri teknologi | Ja |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
Design
| Markedspositionering | Hjem |
| Produktfarve | Hvid |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Ingen |
| HDMI | Ja |
| Antal DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort-version | 1.2 |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| Pc lydindgang | Ja |
| HDCP | Ja |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Slot til kabellås | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Højdejustering | Ja |
| Akse | Ja |
| Drejelig | Ja |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | 5 - 20° |
| Plug and play | Ja |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | D |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 14 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 14 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Strømforsyningstype | Ekstern |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 538 mm |
| Dybde (med stativ) | 202 mm |
| Højde (med stativ) | 367 mm |
| Vægt (med stativ) | 4,4 kg |
| Bredde (uden stativ) | 538 mm |
| Dybde (uden stativ) | 50 mm |
| Højde (uden stativ) | 325 mm |
| Vægt (uden stativ) | 2,7 kg |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm, HDMI |
Andre funktioner
| Bredde | 538 mm |
| Dybde | 50 mm |
| Compliance-certifikater | CE, TÜV mark |
| Højde | 325 mm |
| Garantiperiode | 2 År |
| Vægt | 2,7 kg |
| Certificering | CE, TÜV-GS, TÜV Ergonomie geprüft, ISO 9241-307 |
Tynd Klient
| Tynd klient installeret | Ingen |