Philips 27E1N1800A/00 computerskærm 68,6 cm (27") 3840 x 2160 pixel 4K Ultra HD LED Sort
Rengøringsspray til skærmen
1x
Philips 27E1N1800A/00 computerskærm 68,6 cm (27") 3840 x 2160 pixel 4K Ultra HD LED Sort
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
=
Philips 27E1N1800A/00 computerskærm 68,6 cm (27") 3840 x 2160 pixel 4K Ultra HD LED Sort
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
Før
1.864,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.834,-
DKK
(1.467,20 ekskl. moms)
Skærm inkl. arm beslag
1x
Philips 27E1N1800A/00 computerskærm 68,6 cm (27") 3840 x 2160 pixel 4K Ultra HD LED Sort
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
=
Philips 27E1N1800A/00 computerskærm 68,6 cm (27") 3840 x 2160 pixel 4K Ultra HD LED Sort
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
1.994,-
DKK
(1.595,20 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 68,6 cm (27") |
| Skærmopløsning | 3840 x 2160 pixel |
| HD-type | 4K Ultra HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LED |
| Paneltype | IPS |
| LED-baggrundsbelysning | Ja |
| Type af baggrundslys | W-LED |
| Berøringsskærm | Nej |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 350 cd/m² |
| Responstid | 4 ms |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Dynamisk kontrastforhold marketing navn | Mega Infinity DCR |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 1,07 milliarder farver |
| Pixel pitch | 0,1554 x 0,1554 mm |
| Pixeltæthed | 163,18 ppi |
| Horisontal scanningsområde | 30 - 140 kHz |
| Vertikalt scanningsområde | 40 - 60 Hz |
| Skærm diagonal (metrisk) | 68,6 cm |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet | Ja |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
Præstation
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Nej |
| Indbygget kamera | Nej |
Design
| Produktfarve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Nej |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | 2 |
| HDMI-version | 2.0 |
| Antal DisplayPorts | Ja |
| DisplayPort-version | 1.4 |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Slot til kabellås | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 20° |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | F |
| Strømforbrug (typisk) | 27,24 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 60 °C |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 613 mm |
| Dybde (med stativ) | 211 mm |
| Højde (med stativ) | 465 mm |
| Vægt (med stativ) | 4,35 kg |
| Bredde (uden stativ) | 613 mm |
| Dybde (uden stativ) | 54 mm |
| Højde (uden stativ) | 365 mm |
| Vægt (uden stativ) | 3,92 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 690 mm |
| Pakkedybde | 141 mm |
| Pakkehøjde | 455 mm |
| Pakkevægt | 6,92 kg |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm, HDMI |