Philips 27E1N1800A/00 computerskærm 68,6 cm (27") 3840 x 2160 pixel 4K Ultra HD LED Sort
Producent: Philips
Produkt nr: 27E1N1800A
EAN: 8712581805715
Varenummer: F24982000
billigst-pricerunner
Producent: Philips
Produkt nr: 27E1N1800A
EAN: 8712581805715
Varenummer: F24982000
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(1.332,00 ekskl. moms)
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Rengøringsspray til skærmen
Display
Skærm diagonal 68,6 cm (27")
Skærmopløsning 3840 x 2160 pixel
HD-type 4K Ultra HD
Naturligt aspektforhold 16:9
Skærmteknologi LED
Paneltype IPS
LED-baggrundsbelysning Ja
Type af baggrundslys W-LED
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (typisk) 350 cd/m²
Responstid 4 ms
Skærm form Flad
Kontrastforhold (typisk) 1000:1
Dynamisk kontrastforhold marketing navn Mega Infinity DCR
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 1,07 milliarder farver
Pixel pitch 0,1554 x 0,1554 mm
Pixeltæthed 163,18 ppi
Horisontal scanningsområde 30 - 140 kHz
Vertikalt scanningsområde 40 - 60 Hz
Skærm diagonal (metrisk) 68,6 cm
High Dynamic Range (HDR) understøttet Ja
HDR-teknologi (High Dynamic Range) High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus)
Præstation
Lav Blue Light teknologi Ja
Multimedie
Indbyggede højttaler(e) Nej
Indbygget kamera Nej
Design
Produktfarve Sort
Porte & Grænseflader
Indbygget USB-hub Nej
HDMI Ja
Antal HDMI-porte 2
HDMI-version 2.0
Antal DisplayPorts Ja
DisplayPort-version 1.4
Udgang til hovedtelefoner Ja
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Slot til kabellås Ja
Kabellåseslids type Kensington
Hældningsindstilling Ja
Hældningsvinkelområde -5 - 20°
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) F
Strømforbrug (typisk) 27,24 W
Strømforbrug (standby) 0,5 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50/60 Hz
Driftsbetingelser
Driftstemperatur (T-T) 0 - 40 °C
Opbevaringstemperatur (T-T) -20 - 60 °C
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 613 mm
Dybde (med stativ) 211 mm
Højde (med stativ) 465 mm
Vægt (med stativ) 4,35 kg
Bredde (uden stativ) 613 mm
Dybde (uden stativ) 54 mm
Højde (uden stativ) 365 mm
Vægt (uden stativ) 3,92 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 690 mm
Pakkedybde 141 mm
Pakkehøjde 455 mm