Produkt nr: 27B2N3500J/00
EAN: 8721038002294
Varenummer: F25313407
billigst-pricerunner
Philips 27B2N3500J skærm &#45 WLED &#45 27" &#45 VESA Adaptive-Sync &#45 IPS &#45 4ms
Producent: Philips
Produkt nr: 27B2N3500J/00
EAN: 8721038002294
Varenummer: F25313407
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(1.312,80 ekskl. moms)
Producent: Philips
Produkt nr: 27B2N3500J/00
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Nyhed! Philips skærm - Oplev en visuel fest for øjnene med den nye 27-tommer skærm fra Philips.
Rengøringsspray til skærmen
=
Skærm inkl. arm beslag
Display
Skærm diagonal 68,6 cm (27")
Skærmopløsning 2560 x 1440 pixel
HD-type 2K
Naturligt aspektforhold 16:9
Skærmteknologi LCD
Paneltype IPS
LED-baggrundsbelysning Ja
Type af baggrundslys W-LED
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (typisk) 350 cd/m²
Responstid 4 ms
Målingstype af responstid GTG (Gray to Gray)
Antirefleksskærm Ja
Skærm form Flad
Understøttede grafikopløsninger 2560 x 1440
Understøttede videotilstande 1440p
Kontrastforhold (typisk) 1500:1
Kontrastforhold (dynamisk) 50000000:1
Maksimal opdateringshastighed 120 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 16.7 millioner farver
Pixel pitch 0,2331 x 0,2331 mm
Pixeltæthed 109 ppi
Horisontal scanningsområde 30 - 190 kHz
Vertikalt scanningsområde 48 - 120 Hz
Synlig størrelse, horisontal 59,7 cm
Synlig størrelse, vertikal 33,6 cm
Skærm diagonal (metrisk) 68,6 cm
DDC/CI Ja
Tågehastighed 25%
Overfladehårdhed 3H
sRGB-dækning (typisk) 125%
NTSC-dækning (typisk) 114%
Præstation
NVIDIA G-SYNC Nej
AMD FreeSync Nej
Flimmerfri teknologi Ja
Lav Blue Light teknologi Ja
Multimedie
Antal højttalere 2
Udgangseffekt (RMS) 4 W
Indbyggede højttaler(e) Ja
Design
Markedspositionering Forretning
Produktfarve Sort
Frontkantfarve Sort
Farve Sort
Porte & Grænseflader
Indbygget USB-hub Ja
USB-hub-version 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Antal USB Type-B opstrømsporte Ja
Antal USB type-A downstream-porte 4
HDMI Ja
Antal HDMI-porte 2
HDMI-version 2.0
Antal DisplayPorts Ja
DisplayPort-version 1.2
Lydudgang Ja
HDCP Ja
HDCP-version 1.4/2.2
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Slot til kabellås Ja
Kabellåseslids type Kensington
Højdejustering Ja
Justerbar højde (maks.) 15 cm
Akse Ja
Pivot vinkel -90 - 90°
Drejelig Ja
Drejevinkel område -180 - 180°
Hældningsindstilling Ja
Hældningsvinkelområde -5 - 30°
Skærmvisning (OSD) Ja
Antal OSD sprog 21
Plug and play Ja
LED-indikatorer Ja
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) D
Energieffektivitetsklasse (HDR) Ikke tilgængelig
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 16 kWh
Strømforbrug (typisk) 11,28 W
Strømforbrug (standby) 0,5 W
Strømforbrug (slukket) 0,3 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50/60 Hz
Strømforsyningstype Intern
Driftsbetingelser
Driftstemperatur (T-T) 0 - 40 °C
Opbevaringstemperatur (T-T) -20 - 60 °C
Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) 20 - 80%
Driftshøjde 0 - 3658 m
Ikke-drift højde 0 - 12192 m
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 615 mm
Dybde (med stativ) 146 mm
Højde (med stativ) 539 mm
Vægt (med stativ) 6,23 kg
Bredde (uden stativ) 615 mm
Dybde (uden stativ) 46 mm
Højde (uden stativ) 361 mm
Vægt (uden stativ) 4,56 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 730 mm
Pakkedybde 139 mm
Pakkehøjde 445 mm