Produkt nr: 24B2G5200/00
EAN: 8721038001723
Varenummer: F25146778
billigst-pricerunner
Philips 24B2G5200 skærm &#45 WLED &#45 24" &#45 IPS
Producent: Philips
Produkt nr: 24B2G5200/00
EAN: 8721038001723
Varenummer: F25146778
På lager hos leverandør - leveringstid: 12-13 hverdage
(1.301,60 ekskl. moms)
Producent: Philips
Produkt nr: 24B2G5200/00
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Fuld HD 24\" Philips skærm med levende farver og klarhed.
Rengøringsspray til skærmen
=
Skærm inkl. arm beslag
Display
Skærm diagonal 60,5 cm (23.8")
Skærmopløsning 1920 x 1080 pixel
HD-type Fuld HD
Naturligt aspektforhold 16:9
Skærmteknologi LCD
Paneltype IPS
LED-baggrundsbelysning Ja
Type af baggrundslys W-LED
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (typisk) 300 cd/m²
Responstid 4 ms
Målingstype af responstid GTG (Gray to Gray)
Antirefleksskærm Ja
Skærm form Flad
Kontrastforhold (typisk) 1500:1
Kontrastforhold (dynamisk) 50000000:1
Maksimal opdateringshastighed 100 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 16.7 millioner farver
Pixel pitch 0,2745 x 0,2745 mm
Pixeltæthed 93 ppi
Horisontal scanningsområde 30 - 85 kHz
Vertikalt scanningsområde 48 - 75 Hz
Synlig størrelse, horisontal 52,7 cm
Synlig størrelse, vertikal 29,6 cm
Digital horisontal frekvens 30 - 115 kHz
Digital vertikal frekvens 48 - 100 Hz
Skærm diagonal (metrisk) 60,47 cm
DDC/CI Ja
Tågehastighed 25%
Overfladehårdhed 3H
Standard for farveskala NTSC, sRGB
sRGB-dækning (typisk) 110%
NTSC-dækning (typisk) 96%
Præstation
Understøttelse af VESA Adaptive Sync Ja
Komponent video synkronisering Separat synkronisering, Sync-on-green (SOG)
Flimmerfri teknologi Ja
Lav Blue Light teknologi Ja
Multimedie
Antal højttalere 2
Udgangseffekt (RMS) 6 W
Indbyggede højttaler(e) Ja
Design
Markedspositionering Kontor
Produktfarve Anthracit
Farve Sølv
Porte & Grænseflader
Indbygget USB-hub Ja
USB-hub-version 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
USB upstream port type USB Type-B
Antal upstream-porte Ja
Antal USB type-A downstream-porte 4
Antal VGA-porte (D-sub) Ja
HDMI Ja
Antal HDMI-porte Ja
HDMI-version 1.4
Antal DisplayPorts Ja
DisplayPort-version 1.2
Lydindgang Ja
Lydudgang Ja
HDCP Ja
HDCP-version 1.4
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Slot til kabellås Ja
Kabellåseslids type Kensington
Højdejustering Ja
Justerbar højde (maks.) 15 cm
Akse Ja
Pivot vinkel -90 - 90°
Drejelig Ja
Drejevinkel område -180 - 180°
Hældningsindstilling Ja
Hældningsvinkelområde -5 - 30°
Skærmvisning (OSD) Ja
Antal OSD sprog 21
Plug and play Ja
LED-indikatorer Ja
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) B
Strømforbrug (typisk) 6,93 W
Strømforbrug (standby) 0,3 W
Strømforbrug (slukket) 0,3 W
Strømforbrug (strømbesparelse) 6 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50/60 Hz
Strømforsyningstype Intern
Energieffektivitetsskala A til G
Driftsbetingelser
Driftstemperatur (T-T) 0 - 40 °C
Opbevaringstemperatur (T-T) -20 - 60 °C
Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) 20 - 80%
Driftshøjde 0 - 3658 m
Ikke-drift højde 0 - 12192 m
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 540 mm
Dybde (med stativ) 232 mm
Højde (med stativ) 501 mm
Vægt (med stativ) 5,28 kg
Bredde (uden stativ) 540 mm
Dybde (uden stativ) 56 mm
Højde (uden stativ) 324 mm
Vægt (uden stativ) 3,56 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 615 mm
Pakkedybde 139 mm
Pakkehøjde 385 mm