Mobile Pixels DUEX Max DS skærm - 14.1" - IPS
Full HD 1920x1080 ved 60Hz
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
1.926,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.896,-
DKK
(1.516,80 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 14.1" |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| HD-type | Fuld HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LCD |
| Paneltype | IPS |
| Berøringsskærm | Nej |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 300 cd/m² |
| Skærm form | Flad |
| Maksimal opdateringshastighed | 60 Hz |
| Skærm diagonal (metrisk) | 35.5 cm |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Nej |
| Indbygget kamera | Nej |
Design
| Produktfarve | Sort |
| Husmateriale | Acrylonitrilbutadienstyren, Aluminium |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Nej |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| Antal upstream-porte | Ja |
| HDMI | Nej |
| Antal mini HDMI-porte | Ja |
| Udgang til hovedtelefoner | Nej |
Ergonomisk
| VESA montering | Nej |
| Højdejustering | Nej |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | B |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | Ikke tilgængelig |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 5 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 4.5 W |
| Strømforbrug (standby) | 0.5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0.3 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Strømforsyningstype | Ekstern |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
Vægt & størrelser
| Bredde (uden stativ) | 320.04 mm |
| Dybde (uden stativ) | 6.35 mm |
| Højde (uden stativ) | 226.06 mm |
| Vægt (uden stativ) | 816 g |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | Mini-HDMI, USB Type-C |
Andre funktioner
| Kompatible operativsystemer | Windows, MacOS, Linux, ChromeOS, Switch, Android (Samsung Dex) |