Produkt nr: 27US550-W.AEU
EAN: 8806096253700
Varenummer: F25145966
billigst-pricerunner
LG UltraFine 27US550-W skærm &#45 LED baglys &#45 27" &#45 IPS &#45 5ms
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 27US550-W.AEU
EAN: 8806096253700
Varenummer: F25145966
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(1.427,20 ekskl. moms)
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 27US550-W.AEU
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Med en responstid på kun 5ms kan du nyde hurtige og actionfyldte scener uden forsinkelser eller sløring. Skærmens 4K UHD opløsning på 3840x2160 ved 60Hz sikrer, at hvert eneste detalje bliver skarp og klar, hvilket giver dig en dybdegående og realistisk visuel oplevelse.
Rengøringsspray til skærmen
=
Skærm inkl. arm beslag
Display
Skærm diagonal 68,6 cm (27")
Skærmopløsning 3840 x 2160 pixel
HD-type 4K Ultra HD
Naturligt aspektforhold 16:9
Skærmteknologi LCD
Paneltype IPS
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (typisk) 300 cd/m²
Responstid 5 ms
Skærm form Flad
Kontrastforhold (typisk) 1000:1
Maksimal opdateringshastighed 60 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Pixel pitch 0,1554 x 0,1554 mm
Skærm diagonal (metrisk) 68,4 cm
High Dynamic Range (HDR) understøttet Ja
HDR-teknologi (High Dynamic Range) High Dynamic Range 10 (HDR10)
Farveskala DCI-P3 90%
Præstation
NVIDIA G-SYNC Nej
AMD FreeSync Nej
Flimmerfri teknologi Ja
Smart funktioner Energibesparende
Multimedie
Indbyggede højttaler(e) Nej
Indbygget kamera Nej
Design
Markedspositionering Hjem
Produktfarve Hvid
Porte & Grænseflader
Indbygget USB-hub Nej
HDMI Ja
Antal HDMI-porte 2
HDMI-version 2.0
Antal DisplayPorts Ja
DisplayPort ud-version 1.4
Udgang til hovedtelefoner Ja
Udgange til hovedtelefoner Ja
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Højdejustering Ja
Akse Ja
Drejelig Ja
Hældningsindstilling Ja
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) F
Energieffektivitetsklasse (HDR) G
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 26 kWh
Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer 34 kWh
Strømforbrug (typisk) 25,9 W
Strømforbrug (standby) 0,5 W
Strømforbrug (maks.) 33,6 W
Strømforbrug (slukket) 0,3 W
Vekselstrømsindgangsspænding 240 V
Udgangsspænding for vekselstrømsadapter 19 V
Energieffektivitetsskala A til G
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 613,5 mm
Dybde (med stativ) 253,2 mm
Højde (med stativ) 539,2 mm
Vægt (med stativ) 4,2 kg
Bredde (uden stativ) 613,5 mm
Dybde (uden stativ) 45,4 mm
Højde (uden stativ) 363,5 mm
Vægt (uden stativ) 7,3 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 690 mm
Pakkedybde 167 mm
Pakkehøjde 447 mm