Produkt nr: 27UP850K-W.AEU
EAN: 8806096296233
Varenummer: F25153387
billigst-pricerunner
LG 27UP850K-W 27" IPS 4K UHD Monitor HDMI/DP/USB-C PD90W 60Hz 5ms HDR
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 27UP850K-W.AEU
EAN: 8806096296233
Varenummer: F25153387
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(2.103,20 ekskl. moms)
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 27UP850K-W.AEU
=
Skærm inkl. arm beslag
Display
Skærm diagonal 68,6 cm (27")
Skærmopløsning 3840 x 2160 pixel
HD-type 4K Ultra HD
Naturligt aspektforhold 16:9
Skærmteknologi LED
Paneltype IPS
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (typisk) 400 cd/m²
Responstid 5 ms
Skærm form Flad
Kontrastforhold (typisk) 1200:1
Maksimal opdateringshastighed 60 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 1,07 milliarder farver
Pixel pitch 0,1554 x 0,1554 mm
Skærm diagonal (metrisk) 68,4 cm
High Dynamic Range (HDR) understøttet Ja
HDR-teknologi (High Dynamic Range) DisplayHDR 400, High Dynamic Range 10 (HDR10)
Standard for farveskala DCI-P3
Farveområde 95%
Multimedie
Antal højttalere 2
Udgangseffekt (RMS) 5 W
Indbyggede højttaler(e) Ja
Indbygget kamera Nej
Design
Markedspositionering Proffesionelle
Produktfarve Sort
Porte & Grænseflader
Antal USB type-C downstream-porte 2
USB strømforsyning Ja
USB strømforsyning op til 90 W
HDMI Ja
Antal HDMI-porte 2
Antal DisplayPorts Ja
DisplayPort-version 1.4
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Højdejustering Ja
Akse Ja
Energieffektivitetsklasse (HDR) G
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 26 kWh
Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer 46 kWh
Strømforbrug (typisk) 210 W
Strømforbrug (standby) 0,5 W
Strømforbrug (slukket) 0,3 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50/60 Hz
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 613,5 mm
Dybde (med stativ) 239,3 mm
Højde (med stativ) 569,3 mm
Vægt (med stativ) 5,9 kg
Bredde (uden stativ) 613,5 mm
Dybde (uden stativ) 45,4 mm
Højde (uden stativ) 363,5 mm
Vægt (uden stativ) 4,1 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 694 mm
Pakkedybde 212 mm
Pakkehøjde 496 mm