Produkt nr: 27BA850-B.AEU
Varenummer: F24928887
billigst-pricerunner
LG 27BA850-B skærm &#45 LED baglys &#45 27" &#45 IPS &#45 5ms
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 27BA850-B.AEU
Varenummer: F24928887
På lager - leveringstid: 1-2 hverdage, ved bestilling inden kl. 14.00
(1.628,00 ekskl. moms)
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 27BA850-B.AEU
Læs mere her
LG 27BA850-B.AEU computerskærmen er ikke blot en teknologisk perle, men også en skønhed for øjet.
Display
Skærm diagonal 27"
Skærmopløsning 1920 x 1080 pixel
HD-type Fuld HD
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (typisk) 250 cd/m²
Skærm form Flad
Understøttede grafikopløsninger 1920 x 1080 (HD 1080)
Kontrastforhold (typisk) 1300:1
Maksimal opdateringshastighed 100 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 16.7 millioner farver
Pixel pitch 0,3114 x 0,3114 mm
Skærm diagonal (metrisk) 69 cm
Farvedybde 8 Bit
Standard for farveskala sRGB
Farveområde 99%
Multimedie
Antal højttalere 2
Udgangseffekt (RMS) 4 W
Indbyggede højttaler(e) Ja
Indbygget mikrofon Ja
Indbygget kamera Ja
Design
Produktfarve Sort
Aftageligt stativ Ja
Porte & Grænseflader
Indbygget USB-hub Ja
USB-hub-version 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
USB upstream port type USB Type-A
Antal upstream-porte Ja
Antal USB type-A downstream-porte 4
Antal USB type-C downstream-porte Ja
HDMI Ja
Antal HDMI-porte Ja
HDMI-version 2.0
Antal DisplayPorts 2
DisplayPort-version 1.4
Udgang til hovedtelefoner Ja
Tilslutning af hovedtelefoner 3,5 mm
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Højdejustering Ja
Justerbar højde (maks.) 150 mm
Akse Ja
Drejelig Ja
Drejevinkel område -45 - 45°
Hældningsindstilling Ja
Hældningsvinkelområde -5 - 21°
Skærmvisning (OSD) Ja
Antal OSD sprog 17
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) D
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 17 kWh
Strømforbrug (typisk) 16.7 W
Strømforbrug (standby) 0.5 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50/60 Hz
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 539.6 mm
Dybde (med stativ) 250 mm
Højde (med stativ) 517.5 mm
Vægt (med stativ) 7.9 kg
Bredde (uden stativ) 611.7 mm
Dybde (uden stativ) 50.3 mm
Højde (uden stativ) 364.1 mm
Vægt (uden stativ) 5.3 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 721 mm
Pakkedybde 547 mm
Pakkehøjde 189 mm