LG 27BA750-B skærm - LED baglys - 27" - IPS - 5ms
Full HD 1920x1080 ved 100Hz
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 27BA750-B
EAN: 8806096208410
Varenummer: F24922699
billigst-pricerunner
LG 27BA750-B skærm &#45 LED baglys &#45 27" &#45 IPS &#45 5ms
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 27BA750-B
EAN: 8806096208410
Varenummer: F24922699
På lager - leveringstid: 2-3 hverdage, ved bestilling inden kl. 14.00
(1.440,80 ekskl. moms)
Produkt nr: 27BA750-B
Læs mere her
Fuldend din arbejdsstation med LG 27\" 27BA750-B LED-skærm!
Display
Skærm diagonal 68,6 cm (27")
Skærmopløsning 1920 x 1080 pixel
HD-type Fuld HD
Naturligt aspektforhold 16:9
Skærmteknologi LCD
Paneltype IPS
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (typisk) 250 cd/m²
Responstid 5 ms
Antirefleksskærm Ja
Skærm form Flad
Kontrastforhold (typisk) 1300:1
Maksimal opdateringshastighed 100 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 16.7 millioner farver
Pixel pitch 0,3114 x 0,3114 mm
Skærm diagonal (metrisk) 69 cm
sRGB-dækning (typisk) 99%
Præstation
NVIDIA G-SYNC Nej
AMD FreeSync Nej
Flimmerfri teknologi Ja
Multimedie
Antal højttalere 2
Udgangseffekt (RMS) 4 W
Indbyggede højttaler(e) Ja
Indbygget kamera Nej
Design
Markedspositionering Forretning
Produktfarve Sort
Rammeløst design Ja
Porte & Grænseflader
Indbygget USB-hub Ja
Antal USB Type-B opstrømsporte Ja
Antal USB type-A downstream-porte 4
Antal USB type-C downstream-porte Ja
USB strømforsyning Ja
USB strømforsyning op til 65 W
HDMI Ja
Antal HDMI-porte Ja
Antal DisplayPorts 2
DisplayPort ud-version 1.4
Udgang til hovedtelefoner Ja
Indbygget KVM switch Ja
Netværk
Ethernet LAN Ja
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Højdejustering Ja
Justerbar højde (maks.) 15 cm
Akse Ja
Drejelig Ja
Drejevinkel område -45 - 45°
Hældningsindstilling Ja
Hældningsvinkelområde -5 - 21°
Skærmvisning (OSD) Ja
Antal OSD sprog 18
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) D
Energieffektivitetsklasse (HDR) Ikke tilgængelig
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 17 kWh
Strømforbrug (typisk) 16,7 W
Strømforbrug (standby) 0,5 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50/60 Hz
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 611,7 mm
Dybde (med stativ) 250 mm
Højde (med stativ) 538 mm
Vægt (med stativ) 7,8 kg
Bredde (uden stativ) 611,7 mm
Dybde (uden stativ) 50,3 mm
Højde (uden stativ) 364,1 mm
Vægt (uden stativ) 5,2 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 721 mm
Pakkedybde 547 mm
Pakkehøjde 189 mm