LG 27BA65QB-B skærm - LED baglys - 27" - IPS - 5ms
WQHD 2560x1440 ved 100Hz
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 27BA65QB-B
EAN: 8806096270257
Varenummer: F25151411
billigst-pricerunner
LG 27BA65QB-B skærm &#45 LED baglys &#45 27" &#45 IPS &#45 5ms
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 27BA65QB-B
EAN: 8806096270257
Varenummer: F25151411
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(1.512,80 ekskl. moms)
Produkt nr: 27BA65QB-B
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Rengøringsspray til skærmen
=
Skærm inkl. arm beslag
Display
Skærm diagonal 68,6 cm (27")
Skærmopløsning 2560 x 1440 pixel
HD-type Wide Quad HD
Naturligt aspektforhold 16:9
Skærmteknologi LED
Paneltype IPS
LED-baggrundsbelysning Ja
Type af baggrundslys Edge-Lit
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (spidsbelastning) 350 cd/m²
Skærmens lysstyrke (typisk) 350 cd/m²
Responstid 5 ms
Målingstype af responstid GTG (Gray to Gray)
Antirefleksskærm Ja
Skærm form Flad
Kontrastforhold (typisk) 1000:1
Maksimal opdateringshastighed 100 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 16.7 millioner farver
Pixel pitch 0,2331 x 0,2331 mm
Pixeltæthed 109 ppi
Skærm diagonal (metrisk) 68,466 cm
High Dynamic Range (HDR) understøttet Ja
HDR-teknologi (High Dynamic Range) HDR Effect, High Dynamic Range 10 (HDR10)
Farvedybde 8 Bit
Standard for farveskala sRGB
sRGB-dækning (typisk) 99%
Præstation
NVIDIA G-SYNC Nej
AMD FreeSync Nej
Flimmerfri teknologi Ja
Multimedie
Antal højttalere 2
Udgangseffekt (RMS) 10 W
Indbyggede højttaler(e) Ja
Indbygget kamera Nej
Design
Markedspositionering Forretning
Produktfarve Sort
Rammeløst design Ja
Porte & Grænseflader
Indbygget USB-hub Ja
USB-hub-version 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Antal USB Type-B opstrømsporte Ja
Antal USB type-A downstream-porte 4
Antal USB type-C downstream-porte Ja
USB strømforsyning Ja
USB strømforsyning op til 65 W
HDMI Ja
HDMI-version 2.2
Antal DisplayPorts Ja
Antal DisplayPort-udgange Ja
DisplayPort-version 1.4
Udgang til hovedtelefoner Ja
Indbygget KVM switch Ja
HDCP Ja
Netværk
Wi-Fi Nej
Bluetooth Nej
Ethernet LAN Ja
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Kan monteres på væggen Ja
Højdejustering Ja
Justerbar højde (maks.) 15 cm
Drejelig Ja
Drejevinkel område -45 - 45°
Hældningsindstilling Ja
Hældningsvinkelområde -5 - 21°
Skærmvisning (OSD) Ja
Antal OSD sprog 17
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) E
Energieffektivitetsklasse (HDR) G
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 18 kWh
Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer 31 kWh
Strømforbrug (standby) 0,5 W
Strømforbrug (slukket) 0,3 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50/60 Hz
Strømforsyningstype Intern
Energieffektivitetsskala A til G
Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) 2109298
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 613,5 mm
Dybde (med stativ) 250 mm
Højde (med stativ) 569,7 mm
Vægt (med stativ) 8,1 kg
Bredde (uden stativ) 613,5 mm
Dybde (uden stativ) 63 mm
Højde (uden stativ) 569,7 mm
Vægt (uden stativ) 5,3 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 722 mm
Pakkedybde 198 mm
Pakkehøjde 547 mm