LG 27BA560-B computerskærm 68,6 cm (27") 1920 x 1080 pixel Fuld HD Sort
Rengøringsspray til skærmen
1x
LG 27BA560-B computerskærm 68,6 cm (27") 1920 x 1080 pixel Fuld HD Sort
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
=
LG 27BA560-B computerskærm 68,6 cm (27") 1920 x 1080 pixel Fuld HD Sort
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
Før
1.853,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.823,-
DKK
(1.458,40 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 68,6 cm (27") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| HD-type | Fuld HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Paneltype | IPS |
| Berøringsskærm | Nej |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 250 cd/m² |
| Responstid | 5 ms |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 1300:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 100 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
| Skærm diagonal (metrisk) | 68,6 cm |
| Farvedybde | 8 Bit |
| sRGB-dækning (typisk) | 99% |
Præstation
| NVIDIA G-SYNC | Nej |
| AMD FreeSync | Nej |
Multimedie
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 4 W |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Indbygget kamera | Nej |
Design
| Produktfarve | Sort |
| Farve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Ja |
| Antal upstream-porte | Ja |
| Antal USB type-A downstream-porte | 2 |
| Antal VGA-porte (D-sub) | Ja |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | Ja |
| Antal DisplayPorts | Ja |
| DisplayPort-version | 1.2 |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
Ergonomisk
| Højdejustering | Ja |
| Justerbar højde (maks.) | 15 cm |
| Akse | Ja |
| Drejelig | Ja |
| Drejevinkel område | -45 - 45° |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 21° |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | D |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | Ikke tilgængelig |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 15 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 14,5 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 610,8 mm |
| Dybde (med stativ) | 239,9 mm |
| Højde (med stativ) | 536,6 mm |
| Vægt (med stativ) | 5,05 kg |
| Bredde (uden stativ) | 610,8 mm |
| Dybde (uden stativ) | 50,8 mm |
| Højde (uden stativ) | 360,3 mm |
| Vægt (uden stativ) | 3,25 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 739 mm |
| Pakkedybde | 165 mm |
| Pakkehøjde | 488 mm |
| Pakkevægt | 8,55 kg |
Emballage indhold
| Stativ inkluderet | Ja |
| Kabler inkluderet | DisplayPort, HDMI, USB |
| HDMI-kabellængde | 1,8 m |
Andre funktioner
| Brandspecifikke teknologier | Super+ Resolution |