LG 27BA560-B computerskærm 68,6 cm (27") 1920 x 1080 pixel Fuld HD Sort
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 27BA560-B
EAN: 8806096015391
Varenummer: F24890589
billigst-pricerunner
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 27BA560-B
EAN: 8806096015391
Varenummer: F24890589
Ikke på lager, forventet levering ved bestilling 07/06-2026
(1.323,20 ekskl. moms)
Produkt nr: 27BA560-B
Display
Skærm diagonal 68,6 cm (27")
Skærmopløsning 1920 x 1080 pixel
HD-type Fuld HD
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (typisk) 250 cd/m²
Responstid 5 ms
Skærm form Flad
Kontrastforhold (typisk) 1300:1
Maksimal opdateringshastighed 100 Hz
Vis antal farver 16.7 millioner farver
Skærm diagonal (metrisk) 68,6 cm
Farvedybde 8 Bit
sRGB-dækning (typisk) 99%
Præstation
NVIDIA G-SYNC Nej
AMD FreeSync Nej
Multimedie
Antal højttalere 2
Udgangseffekt (RMS) 4 W
Produktfarve Sort
Farve Sort
Antal upstream-porte Ja
Antal USB type-A downstream-porte 2
Antal VGA-porte (D-sub) Ja
HDMI Ja
Antal HDMI-porte Ja
Antal DisplayPorts Ja
DisplayPort-version 1.2
Udgang til hovedtelefoner Ja
Ergonomisk
Højdejustering Ja
Justerbar højde (maks.) 15 cm
Akse Ja
Drejelig Ja
Drejevinkel område -45 - 45°
Hældningsindstilling Ja
Hældningsvinkelområde -5 - 21°
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) D
Energieffektivitetsklasse (HDR) Ikke tilgængelig
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 15 kWh
Strømforbrug (typisk) 14,5 W
Strømforbrug (standby) 0,5 W
Strømforbrug (slukket) 0,3 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 610,8 mm
Dybde (med stativ) 239,9 mm
Højde (med stativ) 536,6 mm
Vægt (med stativ) 5,05 kg
Bredde (uden stativ) 610,8 mm
Dybde (uden stativ) 50,8 mm
Højde (uden stativ) 360,3 mm
Vægt (uden stativ) 3,25 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 739 mm
Pakkedybde 165 mm
Pakkehøjde 488 mm