LG 27BA45QB-B skærm - LED baglys - 27"
2560x1440 - IPS - HDR10
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 27BA45QB-B
EAN: 8806096270240
Varenummer: F25151412
billigst-pricerunner
LG 27BA45QB-B skærm &#45 LED baglys &#45 27"
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 27BA45QB-B
EAN: 8806096270240
Varenummer: F25151412
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(1.317,60 ekskl. moms)
Produkt nr: 27BA45QB-B
Læs mere her
27\" LG skærm med kraftfuldt LED-baglys
Rengøringsspray til skærmen
=
Skærm inkl. arm beslag
Display
Skærm diagonal 68,6 cm (27")
Skærmopløsning 2560 x 1440 pixel
HD-type 2K
Naturligt aspektforhold 16:9
Skærmteknologi LCD
Paneltype IPS
LED-baggrundsbelysning Nej
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (spidsbelastning) 350 cd/m²
Skærmens lysstyrke (typisk) 350 cd/m²
Responstid 5 ms
Målingstype af responstid GTG (Gray to Gray)
Skærmoverflade Mat
Antirefleksskærm Ja
Skærm form Flad
Understøttede grafikopløsninger 2560 x 1440
Kontrastforhold (typisk) 1000:1
Maksimal opdateringshastighed 75 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 16.7 millioner farver
Responstid (hurtig) 5 ms
High Dynamic Range (HDR) understøttet Ja
HDR-teknologi (High Dynamic Range) High Dynamic Range 10 (HDR10)
Farvedybde 8 Bit
Standard for farveskala sRGB
Farveområde 98%
sRGB-dækning (typisk) 99%
Præstation
NVIDIA G-SYNC Nej
AMD FreeSync Nej
Flimmerfri teknologi Ja
Lav Blue Light teknologi Ja
Spiltilstand Nej
Multimedie
Antal højttalere 2
Udgangseffekt (RMS) 5 W
Design
Markedspositionering Forretning
Produktfarve Sort
Frontkantfarve Sort
Aftageligt stativ Nej
Farve Sort
Antal HDMI-porte 2
HDMI-version 2.0a
Antal DisplayPorts Ja
DisplayPort-version 1.4
Lydindgang Nej
Lydudgang Ja
Udgang til hovedtelefoner Ja
Udgange til hovedtelefoner Ja
Tilslutning af hovedtelefoner 3,5 mm
Mikrofonindgang Nej
Pc lydindgang Nej
Indbygget KVM switch Nej
HDCP Ja
HDCP-version 2.0
Netværk
Wi-Fi Nej
Wi-Fi Direct Nej
Bluetooth Nej
Ethernet LAN Nej
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Kan monteres på væggen Ja
Forbedret kabelstyring Ja
Slot til kabellås Ja
Kabellåseslids type Kensington
Højdejustering Ja
Justerbar højde (maks.) 15 cm
Akse Ja
Drejelig Ja
Drejevinkel område 45 - 45°
Hældningsindstilling Ja
Hældningsvinkelområde 5 - 21°
Billede-i-billede Ja
Skærmvisning (OSD) Ja
Plug and play Ja
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) D
Energieffektivitetsklasse (HDR) G
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 16,9 kWh
Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer 28,6 kWh
Strømforbrug (typisk) 16,9 W
Strømforbrug (standby) 0,5 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V