Produkt nr: 27BA450-B.AEUQ
EAN: 8806096097779
Varenummer: F24895752
billigst-pricerunner
LG 27BA450-B skærm &#45 LED baglys &#45 27" &#45 IPS &#45 5ms
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 27BA450-B.AEUQ
EAN: 8806096097779
Varenummer: F24895752
På lager - leveringstid: 1-2 hverdage, ved bestilling inden kl. 14.00
(1.174,40 ekskl. moms)
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 27BA450-B.AEUQ
Læs mere her
Produkt
Rengøringsspray til skærmen
=
Skærm inkl. arm beslag
Display
Skærm diagonal 68,6 cm (27")
Skærmopløsning 1920 x 1080 pixel
HD-type Fuld HD
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (typisk) 250 cd/m²
Responstid 5 ms
Skærm form Flad
Kontrastforhold (typisk) 1300:1
Maksimal opdateringshastighed 100 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 16.7 millioner farver
Skærm diagonal (metrisk) 69 cm
sRGB-dækning (typisk) 99%
Præstation
NVIDIA G-SYNC Nej
AMD FreeSync Nej
Multimedie
Antal højttalere 2
Udgangseffekt (RMS) 4 W
Produktfarve Sort
Aftageligt stativ Ja
Oplyst stand Nej
Farve Sort
Porte & Grænseflader
Indbygget USB-hub Nej
Antal VGA-porte (D-sub) Ja
HDMI Ja
Antal HDMI-porte Ja
Antal DisplayPorts Ja
DisplayPort-version 1.2
Udgang til hovedtelefoner Ja
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) D
Energieffektivitetsklasse (HDR) Ikke tilgængelig
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 15 kWh
Strømforbrug (standby) 0,5 W
Strømforbrug (slukket) 0,3 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50/60 Hz
Energieffektivitetsskala A til G
Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) 1989171
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 610,8 mm
Dybde (med stativ) 239,9 mm
Højde (med stativ) 536,6 mm
Bredde (uden stativ) 610,8 mm
Dybde (uden stativ) 360,3 mm
Højde (uden stativ) 50,8 mm