Produkt nr: 27BA400-B.AEU
Varenummer: F24928886
billigst-pricerunner
LG 27BA400-B skærm &#45 LED baglys &#45 27" &#45 IPS
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 27BA400-B.AEU
Varenummer: F24928886
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(820,80 ekskl. moms)
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 27BA400-B.AEU
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Rengøringsspray til skærmen
=
Display
Skærm diagonal 27"
Skærmopløsning 1920 x 1080 pixel
HD-type Fuld HD
Naturligt aspektforhold 16:9
Paneltype IPS
Berøringsskærm Nej
Skærm form Flad
Maksimal opdateringshastighed 60 Hz
Skærm diagonal (metrisk) 69 cm
High Dynamic Range (HDR) understøttet Nej
Multimedie
Antal højttalere 2
Udgangseffekt (RMS) 4 W
Indbyggede højttaler(e) Ja
Design
Produktfarve Sort
Porte & Grænseflader
Indbygget USB-hub Nej
DVI-port Nej
HDMI Ja
Antal HDMI-porte 2
Udgang til hovedtelefoner Ja
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) E
Energieffektivitetsklasse (HDR) Ikke tilgængelig
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 20 kWh
Strømforbrug (standby) 0.5 W
Strømforbrug (slukket) 0.3 W
Vekselstrømsindgangsspænding 240 V
Udgangsspænding for vekselstrømsadapter 19 V