Produkt nr: 24BA850-B.AEU
Varenummer: F24928899
billigst-pricerunner
LG 24BA850-B skærm &#45 LED baglys &#45 24" &#45 IPS &#45 5ms
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 24BA850-B.AEU
Varenummer: F24928899
På lager - leveringstid: 1-2 hverdage, ved bestilling inden kl. 14.00
(1.513,60 ekskl. moms)
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 24BA850-B.AEU
Læs mere her
Oplev perfekt billedkvalitet med LG 24BA850-B.AEU computerskærm!
Display
Skærm diagonal 23.8"
Skærm form Flad
Understøttede grafikopløsninger 1920 x 1080 (HD 1080)
Kontrastforhold (typisk) 1300:1
Maksimal opdateringshastighed 100 Hz
Vis antal farver 16.7 millioner farver
Pixel pitch 0,2745 x 0,2745 mm
Skærm diagonal (metrisk) 60.4 cm
Farvedybde 8 Bit
Standard for farveskala sRGB
Farveområde 99%
Antal højttalere 2
Udgangseffekt (RMS) 4 W
Indbyggede højttaler(e) Ja
Megapixel 2 MP
Indbygget mikrofon Ja
Indbygget kamera Ja
Indbygget USB-hub Ja
USB-hub-version 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
USB upstream port type USB Type-A
Antal upstream-porte Ja
Antal USB type-A downstream-porte 4
Antal USB type-C downstream-porte Ja
HDMI Ja
Antal HDMI-porte Ja
HDMI-version 2.0
Antal DisplayPorts 2
DisplayPort-version 1.4
Udgang til hovedtelefoner Ja
Tilslutning af hovedtelefoner 3,5 mm
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Højdejustering Ja
Justerbar højde (maks.) 150 mm
Energieffektivitetsklasse (SDR) D
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 13 kWh
Strømforbrug (typisk) 14.8 W
Strømforbrug (standby) 0.5 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50/60 Hz
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 539.6 mm
Dybde (med stativ) 250 mm
Højde (med stativ) 517.5 mm
Vægt (med stativ) 6.7 kg
Bredde (uden stativ) 539.6 mm
Dybde (uden stativ) 50 mm
Højde (uden stativ) 323 mm
Vægt (uden stativ) 3.9 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 613 mm
Pakkedybde 491 mm
Pakkehøjde 184 mm