Produkt nr: 24BA650-B.AEU
Varenummer: F24928890
billigst-pricerunner
LG 24BA650-B skærm &#45 24" &#45 IPS &#45 5ms
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 24BA650-B.AEU
Varenummer: F24928890
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(1.288,80 ekskl. moms)
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 24BA650-B.AEU
Læs mere her
Effektiv arbejdsstation til professionelt brug
Teknologi der optimerer arbejdsgangen
  • Præcis farvegengivelse — IPS-panel med 99% sRGB dækning sikrer naturlige farver
  • Flydende billedbevægelser — 100 Hz opdateringshastighed reducerer flimmer og visuel træthed
  • Skarpt billede — Full HD opløsning på 1920 x 1080 pixels giver klarhed i detaljerne
  • Hurtig respons — 5 ms GTG responstid sikrer glidende overgange på skærmen
  • Bredt synsfelt — 178 graders betragtningsvinkel både horisontalt og vertikalt
  • Reduceret genskin — Anti-glare skærm forbedrer læsbarheden under skarpt lys
Fleksibel opsætning på kontoret
Display
Skærm diagonal 23.8"
Naturligt aspektforhold 16:9
Skærmteknologi LED
Paneltype IPS
LED-baggrundsbelysning Ja
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (typisk) 250 cd/m²
Responstid 5 ms
Målingstype af responstid GTG (Gray to Gray)
Antirefleksskærm Ja
Skærm form Flad
Kontrastforhold (typisk) 1000:1
Maksimal opdateringshastighed 100 Hz
Vis antal farver 16.7 millioner farver
Pixel pitch 0,2745 x 0,2745 mm
Skærm diagonal (metrisk) 60.4 cm
High Dynamic Range (HDR) understøttet Nej
Farvedybde 8 Bit
Standard for farveskala sRGB
Farveområde 99%
Præstation
NVIDIA G-SYNC Nej
AMD FreeSync Nej
Flimmerfri teknologi Ja
Smart funktioner Biograf, Brugerdefineret, FPS, RTS, Klar
Multimedie
Antal højttalere 2
Udgangseffekt (RMS) 4 W
Indbyggede højttaler(e) Ja
Indbygget kamera Nej
Design
Markedspositionering Forretning
Porte & Grænseflader
Indbygget USB-hub Ja
USB-hub-version 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Antal upstream-porte Ja
Antal USB type-A downstream-porte 4
USB strømforsyning op til 65 W
HDMI Ja
Antal HDMI-porte Ja
HDMI-version 2.0
Antal DisplayPorts 2
Antal DisplayPort-udgange Ja
DisplayPort ud-version 1.4
DisplayPort-version 1.4
Udgang til hovedtelefoner Ja
Tilslutning af hovedtelefoner 3,5 mm
Indbygget KVM switch Ja
HDCP Ja
HDCP-version 2.2
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Slot til kabellås Nej
Højdejustering Ja
Justerbar højde (maks.) 150 mm
Akse Ja
Hældningsvinkelområde -5 - 21°
Billede-i-billede Ja
Energieffektivitetsklasse (SDR) D
Energieffektivitetsklasse (HDR) Ikke tilgængelig
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 14 kWh
Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer 0 kWh
Strømforbrug (typisk) 14.8 W
Strømforbrug (standby) 0.5 W
Strømforbrug (slukket) 0.3 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50/60 Hz
Strømforsyningstype Ekstern
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 539.6 mm
Dybde (med stativ) 250 mm
Højde (med stativ) 517.5 mm
Vægt (med stativ) 6.6 kg
Bredde (uden stativ) 539.6 mm
Dybde (uden stativ) 50 mm
Højde (uden stativ) 323 mm
Vægt (uden stativ) 3.8 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 613 mm
Pakkedybde 491 mm
Pakkehøjde 184 mm