LG 24BA400-B skærm - LED baglys - 24" - IPS
Full HD 1920x1080 ved 60Hz
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 24BA400-B
EAN: 8806096207017
Varenummer: F24922692
billigst-pricerunner
LG 24BA400-B skærm &#45 LED baglys &#45 24" &#45 IPS
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 24BA400-B
EAN: 8806096207017
Varenummer: F24922692
Ikke på lager, forventet levering ved bestilling 07/06-2026
(971,20 ekskl. moms)
Produkt nr: 24BA400-B
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
LG 24BA400-B skærm:
Oplev en visuel fest med LG 24BA400-B skærmen! Med fantastisk LED bagbelysning får du levende farver og dybe kontraster, der gør enhver film eller spiloplevelse utrolig realistisk. Den 24\" IPS-skærm sikrer skarphed og klarhed i hver eneste detalje, så du kan nyde Full HD 1920x1080 opløsning ved 60Hz uden besvær.
Rengøringsspray til skærmen
=
Skærm inkl. arm beslag
Display
Skærm diagonal 60,5 cm (23.8")
Skærmopløsning 1920 x 1080 pixel
HD-type Fuld HD
Naturligt aspektforhold 16:9
Skærmteknologi LCD
Paneltype IPS
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (typisk) 250 cd/m²
Responstid 5 ms
Målingstype af responstid GTG (Gray to Gray)
Antirefleksskærm Ja
Skærm form Flad
Kontrastforhold (typisk) 1000:1
Maksimal opdateringshastighed 100 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 16.7 millioner farver
Pixel pitch 0,2745 x 0,2745 mm
Skærm diagonal (metrisk) 60,4 cm
NTSC-dækning (typisk) 72%
Præstation
NVIDIA G-SYNC Nej
AMD FreeSync Nej
Flimmerfri teknologi Ja
Multimedie
Antal højttalere 2
Udgangseffekt (RMS) 4 W
Indbyggede højttaler(e) Ja
Indbygget kamera Nej
Design
Markedspositionering Forretning
Produktfarve Sort
Rammeløst design Ja
Porte & Grænseflader
Indbygget USB-hub Nej
HDMI Ja
Antal HDMI-porte 2
HDMI-version 1.4
Udgang til hovedtelefoner Ja
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 75 x 75 mm
Højdejustering Nej
Hældningsindstilling Ja
Hældningsvinkelområde -5 - 15°
Skærmvisning (OSD) Ja
Antal OSD sprog 18
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) D
Energieffektivitetsklasse (HDR) Ikke tilgængelig
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 14 kWh
Strømforbrug (typisk) 18 W
Strømforbrug (standby) 0,5 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50/60 Hz
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 539,9 mm
Dybde (med stativ) 190 mm
Højde (med stativ) 414,4 mm
Vægt (med stativ) 2,6 kg
Bredde (uden stativ) 539,9 mm
Dybde (uden stativ) 56,2 mm
Højde (uden stativ) 321,4 mm
Vægt (uden stativ) 2,3 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 625 mm
Pakkedybde 418 mm
Pakkehøjde 141 mm