JAPANNEXT JN-IPS27WQHDR-C65W computerskærm 68,6 cm (27") 2560 x 1440 pixel Wide Quad HD LCD Sort
Producent: JAPANNEXT
Produkt nr: JN-IPS27WQHDR-C65W
EAN: 4589511172759
Varenummer: F25401766
billigst-pricerunner
Producent: JAPANNEXT
Produkt nr: JN-IPS27WQHDR-C65W
EAN: 4589511172759
Varenummer: F25401766
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(1.460,00 ekskl. moms)
Produkt nr: JN-IPS27WQHDR-C65W
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Oplev en visuel fest med JAPANNEXT JN-IPS27WQHDR-C65W computerskærmen!
Display
Skærm diagonal 68,6 cm (27")
Skærmopløsning 2560 x 1440 pixel
HD-type Wide Quad HD
Naturligt aspektforhold 16:9
Skærmteknologi LCD
Paneltype IPS
Berøringsskærm Ingen
Skærmens lysstyrke (typisk) 350 cd/m²
Responstid 5 ms
Skærmoverflade Mat
Skærm form Flad
Kontrastforhold (typisk) 1000:1
Maksimal opdateringshastighed 75 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 16.7 millioner farver
Pixel pitch 0,233 x 0,233 mm
Skærm diagonal (metrisk) 69 cm
High Dynamic Range (HDR) understøttet Ja
Præstation
AMD FreeSync Ja
Lav Blue Light teknologi Ja
Multimedie
Antal højttalere 2
Udgangseffekt (RMS) 4 W
Indbyggede højttaler(e) Ja
Indbygget kamera Ingen
Design
Markedspositionering Kontor
Produktfarve Sort
Porte & Grænseflader
Indbygget USB-hub Ja
Antal USB Type-B opstrømsporte 1
Antal USB Type-C opstrømsporte 1
Antal USB type-A downstream-porte 2
USB strømforsyning Ja
USB strømforsyning op til 65 W
HDMI Ja
Antal HDMI-porte 1
HDMI-version 1.4
Antal DisplayPorts 1
DisplayPort-version 1.2
Udgang til hovedtelefoner Ja
Indbygget KVM switch Ja
HDCP Ja
HDCP-version 1.4
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 75 x 75 mm
Højdejustering Ingen
Hældningsindstilling Ja
Hældningsvinkelområde -5 - 15°
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) E
Energieffektivitetsklasse (HDR) F
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 20 kWh
Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer 24 kWh
Strømforbrug (typisk) 18 W
Strømforbrug (standby) 0,4 W
Strømforbrug (maks.) 28 W
Strømforbrug (strømbesparelse) 15 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50/60 Hz
Indgangsstrøm 4 A
Udgangsspænding for vekselstrømsadapter 24 V
Strømforsyningstype Ekstern
Energieffektivitetsskala A til G
Driftsbetingelser
Driftstemperatur (T-T) 0 - 50 °C
Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) 10 - 90%
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 616 mm
Dybde (med stativ) 47 mm
Højde (med stativ) 455 mm
Vægt (med stativ) 4,6 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 690 mm
Pakkedybde 128 mm
Pakkehøjde 450 mm