Verbatim Skærm
15.6" - IPS - 60 Hz - 10 ms - 1x HDMI - 16:9
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
2.299,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
2.269,-
DKK
(1.815,20 ekskl. moms)
Skærm inkl. arm beslag
Funktioner
| Antal displays | 2 |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
Lyd
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 1 W |
Porte & Grænseflader
| Antal HDMI-porte | 1 |
| Antal USB Type-C opstrømsporte | 2 |
| Udgange til hovedtelefoner | 1 |
Andre funktioner
| Bredde | 222,7 mm |
| Dybde | 27 mm |
| Højde | 356,1 mm |
| Vægt | 1748 g |
Strømstyring
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100-240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Strømforbrug (typisk) | 12 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,3 W |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | A |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | A |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 75 x 75 mm |
Sensorer
| Tyngdekraftsensor | Ja |
Software
| Kompatible operativsystemer | Android, iOS, Mac OS, Windows 8/10/11 |
Display
| Skærmteknologi | LCD |
| Paneltype | IPS |
| Skærm diagonal | 15,6 in |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| Maksimal opdateringshastighed | 60 Hz |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 250 cd/m² |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Responstid | 10 ms |
| Vis antal farver | 16,7 millioner farver |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet | Ja |