HP P24 G4 skærm - LED baglys - 23.8" - IPS - 5ms
Full HD 1920x1080 ved 60Hz
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
1.753,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.723,-
DKK
(1.378,40 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 60,5 cm (23.8") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| HD-type | Fuld HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Paneltype | IPS |
| Berøringsskærm | Ingen |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 250 cd/m² |
| Responstid | 14 ms |
| Skærm form | Flad |
| Understøttede grafikopløsninger | 640 x 480 (VGA), 720 x 400, 800 x 600 (SVGA), 1024 x 768 (XGA), 1280 x 1024 (SXGA), 1280 x 720 (HD 720), 1280 x 800 (WXGA), 1366 x 768, 1440 x 900, 1600 x 900, 1680 x 1050 (WSXGA+) |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 8000000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 75 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Responstid (hurtig) | 5 ms |
| Pixel pitch | 0,274 x 0,274 mm |
| Standard for farveskala | NTSC |
| Farveområde | 72% |
Præstation
| NVIDIA G-SYNC | Ingen |
| AMD FreeSync | Ingen |
| HP segment | Forretning |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Ingen |
Design
| Markedspositionering | Forretning |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Ingen |
| Antal VGA-porte (D-sub) | 1 |
| DVI-port | Ingen |
| HDMI | Ja |
| HDMI-version | 1.4 |
| Antal DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort-version | 1.2 |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Slot til kabellås | Ja |
| Højdejustering | Ingen |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 23° |
| Plug and play | Ja |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | E |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 15 kWh |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) | 355719 |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 5 - 35 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 80% |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 538,2 mm |
| Dybde (med stativ) | 211,6 mm |
| Højde (med stativ) | 464,3 mm |
| Vægt (med stativ) | 4,51 kg |
| Bredde (uden stativ) | 538,2 mm |
| Dybde (uden stativ) | 45,9 mm |
| Højde (uden stativ) | 325,6 mm |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 598 mm |
| Pakkedybde | 165 mm |
| Pakkehøjde | 415 mm |
| Pakkevægt | 6,04 kg |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm |
Bæredygtighed
| Bæredygtighedscertifikater | ENERGY STAR |
Andre funktioner
| Oprindelsesland | Kina |
| Bredde | 538,2 mm |
| Vægt | 4,51 kg |
| Dybde | 45,9 mm |
| Højde | 325,6 mm |
| Certificering | Australien, Neuseeland MEPS; BSMI; CB; CCC; CE; CEL; CSA; EAC; Energy Star; FCC; ICES; ISO 9241-307; KC; KCC; NOM; PSB; TÜV-S; UL; VCCI; Vietnam MEPS; WEEE; ISC |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85285210 |