ASUS VP327Q computerskærm 80 cm (31.5") 3840 x 2160 pixel 4K Ultra HD LCD Sort
Rengøringsspray til skærmen
1x
ASUS VP327Q computerskærm 80 cm (31.5") 3840 x 2160 pixel 4K Ultra HD LCD Sort
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
=
ASUS VP327Q computerskærm 80 cm (31.5") 3840 x 2160 pixel 4K Ultra HD LCD Sort
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
Før
2.520,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
2.490,-
DKK
(1.992,00 ekskl. moms)
Skærm inkl. arm beslag
1x
ASUS VP327Q computerskærm 80 cm (31.5") 3840 x 2160 pixel 4K Ultra HD LCD Sort
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
=
ASUS VP327Q computerskærm 80 cm (31.5") 3840 x 2160 pixel 4K Ultra HD LCD Sort
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
2.650,-
DKK
(2.120,00 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 31.5" |
| Skærmopløsning | 3840 x 2160 pixel |
| HD-type | 4K Ultra HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LCD |
| Paneltype | VA |
| LED-baggrundsbelysning | Ja |
| Berøringsskærm | Nej |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 350 cd/m² |
| Responstid | 4 ms |
| Målingstype af responstid | GTG (Gray to Gray) |
| Antirefleksskærm | Ja |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 3000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 60 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
| Pixel pitch | 0,182 x 0,182 mm |
| Synlig størrelse, horisontal | 697.31 mm |
| Synlig størrelse, vertikal | 392.23 mm |
| Digital horisontal frekvens | 111 - 133 kHz |
| Digital vertikal frekvens | 48 - 60 Hz |
| Skærm diagonal (metrisk) | 80 cm |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet | Ja |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Standard for farveskala | sRGB |
| Farveområde | 99% |
Præstation
| NVIDIA G-SYNC | Nej |
| AMD FreeSync | Nej |
| Understøttelse af VESA Adaptive Sync | Ja |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
| Spiltilstand | Ja |
Multimedie
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 4 W |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Indbygget kamera | Nej |
Design
| Markedspositionering | Forbruger |
| Produktfarve | Sort |
| Farve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Nej |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | 2 |
| HDMI-version | 2.0 |
| Antal DisplayPorts | Ja |
| DisplayPort-version | 1.2 |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| Udgange til hovedtelefoner | Ja |
| HDCP | Ja |
| HDCP-version | 2.2 |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Kan monteres på væggen | Ja |
| Slot til kabellås | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Højdejustering | Nej |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 8° |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | E |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 26 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 40 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 36 W |
| Strømforbrug (standby) | 0.5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0.3 W |
| Strømforbrug (strømbesparelse) | 0.5 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) | 2285199 |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 714.6 mm |
| Dybde (med stativ) | 201.8 mm |
| Højde (med stativ) | 485.8 mm |
| Vægt (med stativ) | 6.7 kg |
| Bredde (uden stativ) | 714.6 mm |
| Dybde (uden stativ) | 50.7 mm |
| Højde (uden stativ) | 423.7 mm |
| Vægt (uden stativ) | 5.2 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 799 mm |
| Pakkedybde | 140 mm |
| Pakkehøjde | 530 mm |
| Pakkevægt | 8.9 kg |
| Pakketype | Kasse |
Andre funktioner
| Brandspecifikke teknologier | Øjenpleje+, SPLENDID |