Lenovo IdeaCentre 3 08AKP10 91D00005GF SFF
Processor
| Processorproducent | AMD |
| Processorserie | AMD Ryzen™ 5 |
| Processormodel | 220 |
| Processorkerner | 6 |
| Processortråde | 12 |
| Processor boost frekvens | 4,9 GHz |
| Processorfrekvens | 3,2 GHz |
Hukommelse
| Intern hukommelse | 16 GB |
| Maksimal intern hukommelse | 32 GB |
| Intern hukommelsestype | DDR5-SDRAM |
| Hukommelseslayout (slots x størrelse) | 2 x 8 GB |
| Hukommelsesstik | 2x SO-DIMM |
| Hukommelsesur hastighed | 5600 MHz |
Lagring
| Samlet lagringskapacitet | 512 GB |
| Lagermedie | SSD |
| Optisk drevtype | Ingen |
| Samlet kapacitet for SSD'er | 512 GB |
| Antal installerede SSD'er | 1 |
| SDD-kapacitet | 512 GB |
| NVMe | Ja |
| SSD-grænsefladetype | PCI Express 4.0 |
| SSD-formfaktor | M.2 |
| Indbygget kortlæser | Ingen |
Grafik
| Diskret grafikadapter | Ingen |
| On-board grafikkort | Ja |
| Diskret grafikadaptermodel | Ikke tilgængelig |
| 4 | AMD |
| Indbygget grafikadapterfamilie | AMD Radeon |
| On-board grafikkort, model | AMD Radeon 740M |
Netværk
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 100,1000 Mbit/s |
| Wi-Fi | Ja |
| Bedste Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi-standarder | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Antenne type | 2x2 |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.4 |
Porte & Grænseflader
| Antal USB 2.0-porte | 2 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte | 4 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-C-porte | 1 |
| Antal HDMI-porte | 1 |
| HDMI-version | 2.1 |
| Antal DisplayPorts | 1 |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 1 |
| Mikrofonindgang | Ja |
| Kombineret hovedtelefon/mikrofon-port | Ja |
Design
| Kabinettype | SFF |
| Farvenavn | Cloud Grey |
| Volumen | 8,2 L |
| Produktfarve | Grå |
Præstation
| Bundkort chipsæt | AMD SoC |
| Lydchip | Realtek ALC623 |
| Lydsystem | High definition lyd |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Produkttype | PC |
Software
| Operativsystemets arkitektur | 64-bit |
| Operativsystem sprog | Tysk |
| Operativsystem installeret | Windows 11 Home |
Strømstyring
| Strømforsyning | 200 W |
| Strømforsyning indgangsspænding | 100 - 240 V |
| Strømforsyningens indgangsfrekvens | 50/60 Hz |
Godkendelser
| Certificering | RoHS |
Vægt & størrelser
| Bredde | 89 mm |
| Dybde | 291,4 mm |
| Højde | 339,6 mm |
| Vægt | 4,13 kg |
Display
| Skærm inkluderet | Ingen |
Tekniske detaljer
| Kassens indhold | Vertical Stand |