Smart motor screen controller
Funktioner
| Produkttype | Styreenhed |
| Mærke kompatibilitet | Da-Lite |
| Produktfarve | Grå |
| Fjernbetjent | Ja |
| Antal knapper | 2 |
Strømstyring
| Batteritype | AAA |
Vægt & størrelser
| Bredde | 203,2 mm |
| Dybde | 177,8 mm |
| Højde | 101,6 mm |
| Vægt | 450 g |
| Pakkevægt | 450 g |
Logistik data
| Antal pr. pakke | 1 stk |