Deutsche Telekom Sinus A 32
trådløs telefon - besvarelsessystem
| Produkttype | Trådløs telefon besvarelsessystem |
| Samlet antal trådløse håndsæt | 1 |
| Dækfarve | Ibenholt |
| Standard for trådløs telefoni | DECTGAPCAT-iq |
| Maksimale driftsafstand af håndsæt | 50 m |
| Maks. dækningsområde af håndsæt (udendørs) | 300 m |
| Nummerskiveplacering | Håndsæt |
| Ekstrafunktioner | CAT-iq 2.0 certificering |
| Telefonbogshukommelse | 200 navne og numre |
| Hukommelse for drejede opkald | 20 |
| Indspilningskapacitet | 40 min |
| Type | Farve |
| Lokalisering af visning | Håndsæt |
| Display opløsning | 176 x 220 pixels |
| Farvedybde | 16-bit (65000 farver) |
| Bagbelyst | Ja |
| Visning af sprog | Engelsk, Tysk, Tyrkisk |
| Tilslutninger | Hovedsætjack / 3,5 mm mini jack |
| Høreapparatkompatibel | Ja |
| Medfølgende ledninger | Telefonledningskabel - 3 m |
| Udstyr inkluderet | Strømadapter |
| Batteri | 2 x batteri - AAA type |
| Teknologi | Genopladelig - Nikkelhydrid |
| Antal inkluderet | 2 |
| Taletid | Op til 1200 min. |
| Standby-tid | Op til 200 timer |