DIGITUS
Præstation
| Antal kameraer | 1 |
| Produktfarve | Sort |
| Automatisk indramning | Ja |
| Auto-sporing | Ja |
| Produkttype | Bar for videosamarbejde |
| PTZ-kontrol | Ja |
Video
| HD-type | 4K Ultra HD |
| Maksimal videoopløsning | 3840 x 2160 pixel |
Lyd
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Antal højttalere | 1 |
| Frekvensområde | 20 - 24000 Hz |
| Line-out impedans | 4 ohm (Ω) |
| Støjreduktion | Ja |
| Ekko eliminering | Ja |
| Udgangseffekt (RMS) | 2 W |
Porte & Grænseflader
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 1 |
Netværk
| Ethernet LAN | Ja |
Kamera
| Megapixel | 8 MP |
| Kameratype | Enkelt kamera |
| Zoom kapacitet | Ja |
| Digital zoom | 4x |
| Sensortype | CMOS |
| Billede sensor størrelse | 1/3" |
| Horisontalt synsfelt | 90° |
| Vertikalt synsfelt | 55° |
| Synsfelt, diagonalt | 94° |
Mikrofon
| Mikrofonfarve | Sort |
| Mikrofon sensitivitet | -26 dB |
| Mikrofon frekvens | 20 - 8000 Hz |
| Mikrofonretningstype | Omniretningsbestemt |
| Lydtryksniveau (maks.) | 120 dB |
| Antal mikrofoner | 2 |
| Antal mikrofonarrays | 1 |
Computersystem
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Understøttede mobile operativsystemer | Android 10, Android 10.0, Android 11.0, Android 12.0, Android 13.0, Android 5.0, Android 5.1, Android 6.0, Android 7.0, Android 7.1, Android 7.1.2, Android 8.0, Android 8.1, Android 9.0 |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
Logistik data
| Kode i den britiske toldtarif | 85258100 |
| Oprindelsesland | Kina |
| Pakkevolumen | 2240 cm³ |
Strømstyring
| Strømkilde type | USB |
| Strøm | 1 A |
| USB strømforsyning | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 260 mm |
| Dybde | 56 mm |
| Højde | 60 mm |
| Vægt | 400 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 280 mm |
| Pakkedybde | 80 mm |
| Pakkehøjde | 100 mm |
| Pakkevægt | 600 g |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | LAN (RJ-45), USB |
| Antal mikrofoner inkluderet | 1 |
| AC-adapter inkluderet | Ja |
| Fjernbetjening inkluderet | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
| Mikrofon inkluderet | Ja |