HDMI Kabel / HDMI Connector / DVI-D 24+1-Pins Male / 1080p / Vernikkeld / 2.00 m / Recht / PVC / Zwart / Doos
Funktioner
| Stikforbindelse kontakter plettering | Nikkel |
| Kabellængde | 2 m |
| Stik 1 | HDMI Type A (Standard) |
| Stik 2 | DVI-D |
| Stik 1 køn | Hanstik |
| Maksimal opløsning | 1920 x 1080 pixel |
| Produktfarve | Sort |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 200 mm |
| Pakkedybde | 30 mm |
| Pakkehøjde | 200 mm |
| Pakketype | Blister |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84733080 |