Mobile Phone Screen/Back
Funktioner
| Protector type | Klar skærmbeskytter |
| Kapabilitet | iPhone 16 Plus |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 17 cm (6.7") |
| Beskyttelsesfunktioner | Ridseresistent, Stødsikker, Ridseresistent |
| Mærke kompatibilitet | Apple |
Præstation
| Produktfarve | Gennemsigtig |
| Materiale | Hærdet glas |
| Nem at anvende | Ja |
| Nem at fjerne | Ja |
| Nem at rengøre | Ja |
| Afrundede kanter | Ja |
| Fingeraftryk resistent | Ja |
| Tabsikker op til | 1,8 m |
| Fedtafvisende belægning | Ja |
Vægt & størrelser
| Skærmstørrelse (HxB) | 156,4 x 73,4 mm |
| Tykkelse | 2,7 mm |
| Vægt | 9,07 g |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Rengøringssæt | Ja |