Beats iPhone Air Case mit MagSafe und Kamerasteuerung
Felsblau
Funktioner
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 16,5 cm (6.5") |
| Farvenavn | Bedrock Blue |
| Kapabilitet | iPhone Air |
| Etui-type | Cover |
| Materiale | Mikrofiber, Plast |
| Produktfarve | Blå |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| MagSafe-kompatibel | Ja |
| Mærke kompatibilitet | Apple |
| Beskyttelsesfunktioner | Stødsikker, Ridseresistent |
| Fingeraftryk resistent | Ja |
| Indbygget batteri | Ingen |
| Trådløs opladning | Ja |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Vægt & størrelser
| Bredde | 78,8 mm |
| Højde | 160,3 mm |
| Dybde | 13,1 mm |
| Vægt | 31,8 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 92 mm |
| Pakkedybde | 177 mm |
| Pakkehøjde | 19 mm |
| Pakkevægt | 85 g |