Beats iPhone 17 Kickstand Case mit MagSafe und Kamerasteuerung
Felsblau
Funktioner
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 16 cm (6.3") |
| Farvenavn | Bedrock Blue |
| Kapabilitet | iPhone 17 |
| Etui-type | Cover |
| Materiale | Mikrofiber, Polykarbonat (PC) |
| Produktfarve | Blå |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| MagSafe-kompatibel | Ja |
| Mærke kompatibilitet | Apple |
| Desktop beslag | Ja |
| Beskyttelsesfunktioner | Stødsikker, Ridseresistent |
| Fingeraftryk resistent | Ja |
| Indbygget batteri | Ingen |
| Trådløs opladning | Ja |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Vægt & størrelser
| Bredde | 75,3 mm |
| Dybde | 13,2 mm |
| Højde | 153 mm |
| Vægt | 40,48 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 21 mm |
| Pakkedybde | 94 mm |
| Pakkehøjde | 200 mm |
| Pakkevægt | 98 g |