4smarts Second Glass Privacy mit Montagerahmen iPhone 16e
Funktioner
| Protector type | Skærmfilter |
| Kapabilitet | iPhone SE (4.Gen.) |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 15,4 cm (6.06") |
| Beskyttelsesfunktioner | Slagbestandig, Ridseresistent |
| Hårdhed | 9H |
| Mærke kompatibilitet | Apple |
Præstation
| Produktfarve | Transparent |
| Materiale | Hærdet glas |
| Nem at rengøre | Ja |
| Afrundede kanter | Ja |
| Privatliv filtreringsfunktion | Ja |
Vægt & størrelser
| Vægt | 10 g |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Rengøringssæt | Ja |
| Installationsbakke | Ja |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 95 mm |
| Pakkedybde | 180 mm |
| Pakkehøjde | 20 mm |
| Pakkevægt | 10 g |
Tekniske detaljer
| Indeholder ikke | Plast |