Google Pixel 9A Screen
| Produkttype | Skærmbeskytter - glas |
| Pakketype | Kuvert |
| Beregnet til | Mobiltelefon |
| Beskyttelse | Ridsebeskyttelse, chipbeskyttelse, revneresistent, brudsikker, stødabsorberende, skadesbeskyttelse, stødsikker, olieresistent |
| Pakkeindhold | Skærmbeskytter, rensepakke |
| Produktmateriale | Aluminosilikat-hærdet glas (9H) |
| Vægt | 70 g |
| Tykkelse | 0.33 mm |
| Rammefarve | Sort |
| Farve | Sort, gennemsigtig |
| Egenskaber | Brug med omhu |
| Bredde ved forsendelse | 10.3 cm |
| Dybde ved forsendelse | 0.3 cm |
| Højde ved forsendelse | 19.2 cm |
| Vægt ved forsendelse | 80 g |
| Designet for | Google Pixel 9A |