DICOTA
skærmbeskytter for mobiltelefon - 2 H, klæbende
Funktioner
| Protector type | Klar skærmbeskytter |
| Kapabilitet | Galaxy Xcover 5 |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 13,5 cm (5.3") |
| Beskyttelsesfunktioner | Anti-bakteriel, Ridseresistent |
| Hårdhed | 2H |
| Mærke kompatibilitet | Samsung |
Præstation
| Produktfarve | Transparent |
| Materiale | Polyethylenterephthalatfolie (PET) |
| Boble-fri applikation | Ja |
| Nem at anvende | Ja |
| Nem at fjerne | Ja |
| Antireflekterende | Ja |
| Fingeraftryk resistent | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 63,5 mm |
| Dybde | 139 mm |
| Vægt | 20 g |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 1 stk |