DELTACO
magnetisk kortholder til mobiltelefoner/kreditkort
Funktioner
| Kapabilitet | Apple iPhone 12,Apple iPhone 12 Pro,Apple iPhone 12 Pro Max,Apple iPhone 13,Apple iPhone 13 Mini,Apple iPhone 13 Pro,Apple iPhone 13 Pro Max,apple iphone 14 plus,apple iphone 14 pro max,apple iphone 14pro,Apple iPhone 15,Apple iPhone 15 Plus,Apple iPhone 15 Pro,Apple iPhone 15 Pro Max,applei phone 14,appleiphone16,appleiphone16plus,appleiphone16pro,appleiphone16promax; Apple iPhone 12,Apple iPhone 12 Pro,Apple iPhone 12 Pro Max,Apple iPhone 13,Apple iPhone 13 Mini,Apple iPhone 13 Pro,Apple iPhone 13 Pro Max,apple iphone 14 plus,apple iphone 14 pro max,apple iphone 14pro,Apple iPhone 15,Apple iPhone 15 Plus,Apple iPhone 15 Pro,Apple iPhone 15 Pro Max,applei phone 14,appleiphone16,appleiphone16plus,appleiphone16pro,appleiphone16promax |
| Produkttype | Kortholder |
| Materiale | PU-læder; PU-læder |
| Produktfarve | Sort; Sort |
| Mærke kompatibilitet | Apple; Apple |
| Kortlomme | Ja |
| Garantiperiode | 5 År |
| Oprindelsesland | Kina |
Tekniske detaljer
| Garantiperiode | 5 År |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Vægt & størrelser
| Bredde | 64 mm; 64 mm |
| Højde | 95 mm; 95 mm |
| Dybde | 7 mm; 7 mm |
| Vægt | 40 g; 40 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 90 mm |
| Pakkedybde | 10 mm |
| Pakkehøjde | 120 mm |
| Pakkevægt | 60 g; 60 g |
Logistik data
| Varekode | 4202310010 |
| Toldproduktkode (TARIC) | 4202310010 |
| Oprindelsesland | Kina |
| Produkter pr. forsendelseskasse (indvendig) | 5 stk |
| Forsendelseskasses kassens bredde (indvendig) | 9 cm |
| Forsendelseskassens længde (indvendig) | 1 cm |
| Forsendelseskassens højde (indvendig) | 9 cm |
| Forsendelseskassens bruttovægt (indvendig) | 280 g |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 250 stk |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 90 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 10 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 370 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 14 kg |