dbramante1928 Copenhagen
flipomslag til mobiltelefon
Funktioner
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 16,8 cm (6.6") |
| Kapabilitet | Galaxy A55 5G |
| Etui-type | Folie |
| Materiale | Læder |
| Produktfarve | Sort |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Mærke kompatibilitet | Samsung |
| Desktop beslag | Ja |
| Kortlomme | Ja |
| Antal lommer til kort | 3 |
| Oprindelsesland | Indien |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Vægt & størrelser
| Bredde | 84 mm |
| Dybde | 16 mm |
| Højde | 168 mm |
| Vægt | 75 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 115 mm |
| Pakkedybde | 25 mm |
| Pakkehøjde | 208 mm |
| Pakkevægt | 141 g |
Logistik data
| Kode i den britiske toldtarif | 4202310010 |
| Antal pr. EUR-palle | 1440 stk |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 380 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 280 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 240 mm |
| Ydre emballage nettovægt | 960 g |
| Ydre emballage volumen | 25540 cm³ |
| Produkter pr. forsendelseskasse (indvendig) | 10 stk |
Andre funktioner
| Mængde pr. kasse | 30 stk |