CoreParts MOBX-XMI-NOTE10-01 reservedel til mobiltelefon Cover til bagside Sort
Funktioner
| Produkttype | Cover til bagside |
| Mærke kompatibilitet | Xiaomi |
| Kapabilitet | Mi Note 10 |
| Produktfarve | Sort |
Vægt & størrelser
| Bredde | 250 mm |
| Højde | 400 mm |
| Dybde | 20 mm |
| Vægt | 40 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 250 mm |
| Pakkedybde | 20 mm |
| Pakkehøjde | 400 mm |
| Pakkevægt | 50 g |